Fanklub v novém kabátu.
Blíží se konec roku a fanklub se řítí do již třetího funkčního období. Vážíme si všech nových členů a rozhodně nezapomínáme na ,,staré“. A protože změna je život, učiňme tak. Úvodníky nám připadají zastaralé a fádní. Zkusíme to změnit. Postupně nasadit stejnou notu, jako náš vzor, který je nekonveční a nedrží se zajetých pravidel. Opusťme normy, dejme více na rozum a cit. Jen tak může člověk zůstat svůj. Začneme změnou v tzv. úvodnících. Už samotný název někomu mohl připomínat dobu týdeníků v kině. Příští rok očekáváme spoustu nových akcí, hlavu máme plnou plánů, změn, překvapení a povinností. Abychom neztráceli čas vymýšlením slohových prací a nemuseli se nakonec před celým světem někam zavřít, stejně jako náš mistr skladatel a básník, zjednodušme to. Tudíž informace chceme podávat stručně, jasně a bez jakékoliv zbytečné omáčky nebo emocí. Pište nám své názory, připomínky a nápady, co se líbí jednomu nemusí vyhovovat druhému. Zkusme více spolupracovat, vždyť jsme tým. Kompromis je jediným východiskem fungujícího vztahu.
Tak tedy začínáme …….

Plánované akce na měsíc říjen :
1) 6.10.2010 ve 12:00 odstartujeme hlasování do Českého slavíka 2010.
Věříme, že Milanovo poustevničení bude plodné a k narozeninám dostane vlastní novou placku, ale i nějakého slavíka – třeba jako skokan roku :-)

2) Vyhlášení soutěže dvojníků !!!
Ano, dočkali jste se, výsledky známe dávno, ale trocha napínání nikdy neuškodí .

3) Návštěva studia v Nouzově
Výherci soutěží : ,,Hledá se dvojník“ a ,,Špalkiáda“ se podívají do nahrávacího studia, jak vzniká těžce vypocená deska.

4) Sraz, oslava narozenin a návštěva ZOO
Naše Jířa oslavila čtvrtstoletí, chceme jí dodatečně popřát ,setkat se s novými členy a v případě dobrého počasí navštívit adoptované zvířátko v ZOO. Přesný termín srazíku oznámíme v kecárně.

5) Členská schůze
Během října vám oznámíme termín členské schůze, která se bude konat v listopadu.

Čůůůzzz, vedení FK Kabát

Evča