Ahoj všem v červnu. Řekla bych, že jaro jsme si docela vychutnali. Šňůra se vydařila, Kabáti se produněli našimi halami i hlavami a jak rychle zazářili světly pana Pankího, tak zase rychle zmizeli i s originální kosmickou stagí pana Havlíčka.

V květnu si Kabát vyhrabal z peří klípek Schody a fanklubáci se pomalu vzpamatovávali ze svých zážitků. Mezi ty největší patřily bezpochyby zvukové zkoušky v Olomouci a Zlíně, zvukovka s prohlídkou stage v Pardubicích a společný sraz s kapelou v Hradci. Díky patří i „regionálním manažerům“ při pořádání srazů v Karlových Varech, Jihlavě a Plzni.

V Praze k oboustranně nejsilnějším zážitkům patřilo předání drobných dárků od kapely a fanklubu pro fanoušky z řad klientů Domova pro osoby se zdravotním postižením Leontýn.

Některé reporty ze společných akcí vám ještě dlužíme a červen je tu od toho, abychom to napravili. A také vás informovali, co jsme pro vás v květnu předjednali a co připravujeme pro léto s Kabáty.

Macik pro zájemce o Rockfest Terchová zajišťuje možnost společné dopravy busem. Platí obdobné podmínky jako loni, tj. při účasti 30 zájemců je cena dopravy 1100,-Kč.

Alica řeší dárek pro Otu k jeho jubileu. Abych to nepropálila, rozhodla jsem se zveřejnit jen to, že celá pointa dárku v sobě s recesí spojuje veškeré Otovy známé oblíbené činnosti (…teda skoro všechny…). Čas a místo předání jsme nechali na výběru pana Váni. Dáme vědět, hned jak se ozve.

Liška informuje o Landeku: všechno ohledně pokusu o zápis do Knihy rekordů je domluveno. Termín 30.7.2011, čas 17.00hod. Účastníci pokusu zakoupí vstupenku, budou pro nás rezervované, sfáráme pod zem za účasti komisaře agentury Dobrý den, který bude dohlížet na průběh, zazpíváme a vyfáráme nahoru. Komisař zapíše rekord a budem tam navěky. Pokud budeme znát závazně jména účastníků, zapíší je do knihy k tomu rekordu. Navíc každý může za poplatek 50,-Kč dostat diplom se jménem, s razítkem agentury, že byl účastníkem pokusu. Součástí třídenní akce bude i soutěž o nejlepší kabátí kérku a fotbalový zápas s nějakou místní bandou. Vše ladíme do stylu Dole v dole a akci jsme pojali jako předznamenání vystoupení Kabátu na Hornických slavnostech v Havířově začátkem září.

Tak to je nástřel.
Bezprostředně na začátku června spustíme kvíz na počest Oty Váni o velký plakát Oty s Jolanou a Evča připravila na konec června soutěž o vstupenky. V průběhu měsíce se pokusíme donutit kytaristy, aby si vyhodnotili svou soutěž zvanou peckiáda.

Kde můžete v nejbližší době vidět celou kapelu pohromadě? V Jindřichově Hradci na Tlusté Bertě 25.6.

Kde uslyšíme Kabát během léta?
Topfest Nové Město nad Váhom 1.-2.7.2011
Vysmáté léto Kadaň 23.7.2011
Rockfest Terchová Terchovský Budzogáň 13.8.2011

Co je ještě rozjednané? Havířov hornické slavnosti - září, Plasy 5.-6.8.2011

Otázek by jistě ještě zaznělo dost, ale na odpovědi si budeme muset počkat, až se kapela vynoří z hlubokého regeneračního procesu. Věříme, že to bude brzo.
A ještě poznámka: vše, co jsem tu dnes vyplodila, může být za 24hodin úplně jinak!