Zdá se, že zimu už to přestává bavit a na chvilku si vzala dovolenou. Jaro se hlásí o slovo, agentura Pink Panther začíná sjednávat fesťáky a Kabát maká na nový desce.

Tak takhle nějak by mohlo vypadat základní info na březen.

Ale nebojte se. I když to tak nevypadá, za zdmi pevnosti Kabát se dějí věci a že to v pevnosti žije, o tom není pochyb.

Ve středu 7.března se sešli Kabáti na zvukovce před čtvrtečním vystoupením na „Andělech.“ Po dlouhé době v televizi a ještě na vyhlášení cen Akademie hudby, to chce zodpovědný přístup.
Ota Váňa nám k tomu včera řekl: „ Zvukovka je v tomhle hrozně důležitá. Chceme, aby všechno klouzlo a aby zvuk byl co nejlepší. Máme s sebou samozřejmě svoje aparáty a hlavně svoje lidi. Vevnitř náš zvukař Marian a náš člověk taky v přenosovém voze ohlídají, aby zvuk byl dokonalej v sále i v televizi. Je jasný, že podělat se může cokoli, je to naživo. Ale těšíme se, konečně někdo pochopil, že tahle práce je o lidech, co rozumí naší muzice a potřebujeme je mít na svých místech.“

O tom, co nás hodně zajímá, Ota prozradil: „Kapela maká, Tomáš má pár věcí, ve zkušebně jsme si minule skvěle zazpívali, zahráli jednu starou pecku. Jsem rád, že si pořád máme co říct, že nás to spolu baví a že chemie mezi náma pořád funguje. Asi tak na konci března bychom vás rádi seznámili s tím, co je novýho a prozradíme vám víc.“

Ještě pár slov k údajnému Otovu zranění na kolečkových bruslích: „Všem, co měli strach o mé zdraví - nic mi není, jsem v pohodě, už samotná myšlenka, že jezdím v únoru na bruslích a ještě kolečkových je holej nesmysl.“

Další informace se týká fesťáků. Protože jednání o účasti kapely na jednotlivých letních festivalech nejsou ještě u konce, berte tuhle zprávu od Milana víc než bez záruky: „ Od Pankiho uslyšíte termíny, až budou podepsaný smlouvy. Vypadá to na sedm, asi čtyři na Slovensku a tři u nás. Terchová, Zelená voda, myslím Snina…a ještě jeden, ale ten nevim. U nás to vypadá na Malou Skálu, ale to ještě není jistý, snad Ostrava…je to všechno ještě v jednání. Až to bude, dáme vědět.“

„No a ten Felix Slováček na podzim, to bude dost zajímavý. Vypadá to na tři koncerty v Lucerně, loni jsme měli jen jednu zkoušku a znělo to dobře. My si pořád jedem to svý a Felix Slováček do toho vstupuje s tím svým dixíkem, je to takový Chicago! Ještě se musí párkrát zkoušet, bude to rozhodně zajímavé a mohlo by se to líbit, zazní tam pecky typu Lady Jane a Raci v práci, ale v Banditech to zní taky zajímavě. Těšíme se na to. A do Španělska? Snad v květnu na měsíc.“

A na závěr jednu krásnou rodinnou událost. Hurvajz nám představil svého syna Radovana. Narodil se v ústecké porodnici 20.02.2012, vážil 3,6 a měřil 49, společné foto otce a syna zveřejníme na webu a gratulujeme!
V kabátím baby boomu pokračuje i Pepa Vojtek. Jovanka je ve čtvrtém a Milan bude pro změnu co nevidět dědečkem. Mimochodem s tím sumcem na fcb to dědkovi docela sekne, že?

P.S. Když zbude v březnu čas, trochu si na to téma ve fanklubu zasoutěžíme. Myslím tím na téma sumec. Tak se těště na soutěž a ve čtvrtek koukejte na Anděly!