Velectěné publikum, tak prosíme, račte dál, do roku 2013. Za ten náš ansábl, vám chceme popřát, ať si za prachy sotva znatelný užijete show a nejen to, ale ať se vám podaří to, co se dařit má.
Pevně doufám, že nám všem ta třináctka přinese štěstí, zdraví a pohodu.
Vstoupili jsme tedy do dalšího roku a ten by měl probíhat ve znamení oslav pátého výročí trvání Fanklubu.
Naplánovali jsme pro vás několik akcí, které budou organizačně náročné, mějte tedy trpělivost a přejme si, ať se alespoň polovina z nich vydaří. U některých budeme potřebovat vaši asistenci, buďte tedy připraveni!
V první řadě bychom vám rádi umožnili podívat se do studia na dokončení singlu, konkrétní datum upřesníme začátkem února. Zároveň chceme při této příležitosti předat jednomu z členů kapely opravdu kuriózní dárek, ale zatím je to tajemství, u kterého můžete být i vy.
Velkou výzvou je pro nás možnost, aby se co nejvíce členů fanklubu mohlo zúčastnit natáčení klipu Kabátu. Rozhodnutí o naší a především vaší účasti padne začátkem března, kdy se zároveň vyladí konečná podoba scénáře slibovaného klipu.
Soutěžit budete moci o vstupenky na jarní turné.
Během turné zkusíme zase několik srazů na koncertech a především umožníme fanouškům podívat se, jak probíhá zvuková zkouška před koncertem nejen v Čechách, ale i na Slovensku, protože se naše řady rozrůstají o čím dál více slovenských fandů.
Vyhlásíme nominace na cenu největšího fanouška Kabátu a slavnostní předávání ceny výherci bychom chtěli spáchat za účasti kapely.
Připravujeme také nové propagační předměty, ale to se nechte překvapit.
Kdo ví jestli, vyjde vše, co pro vás plánujeme, ale každopádně se budeme snažit. Jediná jistota, kterou máme, je především tato nejistá doba.
Přesto vypadá situace velice nadějně a myslím, že se s námi nebudete nudit.
Zahrajme si tedy karty s osudem o to, co bude nebo nebude :-)

Evča