Krátké a autentické reporty fandů, myslím si, zaslouží zveřejnění. Jako druhá promluví holka, která naopak je ve fanklubu "tejden i s cestou" a na zvukovce byla poprvé. Pro takový se dělá nejlíp a mají vždycky přednost. Jsou to prostě nový xichty a jim to setkánís kapelou patří nejvíc!
Tak takhle to viděla Lucey s rodinkou:
Ahoooj! Tak jsem se sem taky konečně dostala a můžu napsat pár řádků...
Především chci poděkovat Evitě za její suprovou koordinaci jak zvukovky, tak i rad pro nás "zelenáče". Ani ve snu mně nenapadlo, že to bude až tak moc vydařenej den se vším všudy! Byli jsme jak v Jiříkovo vidění. Proč? Po tom, co jsme si s každým podali ruku a řekli ahoj, já jsem ten a ten, ta a ta... tak jako kdybychom přišli jen po delší době za rodinou. Takovy přijetí a okamžitý začlenění-WOW, diky!! Jste úžasný, semknutí a bylo nám s váma super!!
A třečnička pro mne osobně samozřejmě bylo to, že jsem je konečně viděla po tolika letech tváří v tvář, ale taky fotky s nasim Alexem, i v ten den vtipnym Pepou.
A zbytek? Husina me sjížděla už na zvukovce! Předsevzetí první lajny jsme si splnili a diky za to i za rady od vás!! Koncík už to byl xtej v řade, ale takhle maximálně užitej nebyl ještě žádnej z nich!! Sic náš malej byl ke konci už utahanej, my nechali v Teplicích hlasivky i nohy..., ale stálo to za to!! I díky vám, děkujeme!!!

Lucey+Klady92+Alex ( to je ten malej s kšiltovkou)

I my vám za fanklub děkujem. A taky kapele i Lubošovi a Karlovi za balík novin. A vůbec...(pozn.red.)