Ahoj všem,

připomínáme, že odstartoval padesátý jubilejní ročník ankety Český slavík Mattoni, kde Kabát rozhodně nesmí chybět „na bedně“. Proto nezapomeňte podpořit kapelu svým hlasem! Hlasovat můžete do 22.11.2015.

Je tady podzim a málo komu se chce vystrčit nos do podzimních plískanic. Ale některé věci bychom si určitě neměli nechat ujít.

Tradicí je již každoroční sraz fanklubu před Státní operou v Praze. Letos se sejdeme v sobotu 28.11.2015. Zde by také mělo proběhnout předání dárku kapele. Jak všichni určitě tušíte, jde o knihu ,,Můj život s Kabáty“, kterou z příspěvků a fotografií členů fanklubu zpracovala Lenka Mašková. Za tu mravenčí práci a píli jí patří náš obrovský dík. Po té můžete s námi sledovat slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni v přímém přenosu od 20:20 hodin na TV NOVA, pravděpodobně v hospůdce ,,Na Blbym místě“. Zároveň na toto datum plánujeme i členskou schůzi. Takže vás zveme, přijeďte nejen podpořit kapelu, ale i posedět s ostatními fanklubáky, seznámit se a případně i domluvit na společných akcích, které nás čekají v prosinci (15.12 – koncert Praha a 18.12 – koncert Brno). Vše ještě upřesníme.

No myslím, že to bude slušný závěr roku.

A ještě jedna důležitá věc. Chceme poděkovat fanklubákům, kteří obětovali svůj čas dne 13.10.2015 a v ranních hodinách, v mrazivém počasí vystáli frontu před zahájením předprodeje vstupenek na klubový koncert v Brně. Tím udělali radost všem mimobrněnským členům, ale hlavně členům z druhého konce republiky, kteří měli malou šanci, že se jim podaří získat lístky z omezeného počtu. Klobouk dolů, jsme rádi, že máme mezi sebou lidičky, kteří nemyslí jen na sebe, a vážíme si toho. Za to velký dík Elizabeth Rotreklové, Naděždě Rotreklové, Jiřímu Červenkovi a všem ostatním, kteří se nějakým způsobem na výše jmenované akci podíleli.

Takže těšíme se na vás v Praze!

Evča