Na Vaše četná přání nabízíme možnost věnování ročního členství ve FanKlubu Kabát, o.s. formou dárkového certifikátu pro vaše přátele, kamarády a rodinné příslušníky.

Postup je následující:

1. Vyplňte údaje v tabulce (objednávka ke stažení o pár řádků níže), kde zároveň uveďte, zda chcete certifikát včetně uvítacího balíčku zaslat na Vaši adresu nebo na adresu obdarovaného. Tyto údaje zároveň slouží jako přihláška obdarovaného do FanKlubu Kabát, o.s.
  2. Objednávku certifikátu zašlete na adresu: FanKlub Kabát, o.s., Eva Sochorovská, Husova 2648, Žatec 43 801
  3. Dárkový certifikát, respektive roční členství touto cestou stojí 349,- Kč.
    Za tyto peníze dostane obdarovaný kromě certifikátu i uvítací balíček (klubová karta, tričko se logem fanklubu Kabát, fotografii kapely a DVD o činnosti FanKlubu)
  4. Platbu prosíme zaslat nejlépe současně s odesláním údajů na účet č. 107 - 935 0460 227 / 0100, jako variabilní číslo uveďte datum narození obdarovaného.
  5. Certifikát spolu s uvítacím balíčkem zasíláme doporučeně po připsání platby na účet.
  6. Před první registrací je nutné, aby obdarovaný kontaktoval Evču z důvodu zadání přezdívky a vstupního hesla. Heslo lze samozřejmě po prvním zadání změnit. V případě změny nicku kontaktujte Webmastera.

Certifikát prosím objednávejte s dostatečným předstihem, tj. cca 30 dní před jeho plánovaným předáním! Děkujeme za pochopení.