Přátelé,

Košťany 2009 – aneb fotbal o Zlatý pohár Fanklubu Kabát, o Zlaté prase a o Zlaté vidle je tady!

Jedná se o první vzájemný fotbalový zápas „Kabátovic jedenáctky“ a fotbalového týmu Fanklubu Kabát o.s. spojený s autogramiádou kapely Kabát a dalšími doprovodnými akcemi.

Vzhledem k tomu, že kapelu Kabát v tomto roce uvidíme kompletní opravdu minimálně, je tento počin jedinečný nejen v regionu, ale v celé ČR. V sestavě Kabátovic jedenáctky se totiž objeví kompletní sestava kapely Kabát včetně Josefa Vojtka.

Fanoušci kapely shlédnou nejen fotbalové utkání a autogramiádu Kabátu, ale i křest oficiálního fanklubu kapely Kabát a předání dárku kapele k 20.výročí fungování Kabátu ve stejné sestavě. Samozřejmostí je slosování vstupenek a možnost získání zajímavých cen v soutěžích v poločase fotbalového zápasu. K vidění bude také prezentace veteránů Octavia klubu v areálu hřiště.

Program 05.06.2009:

• 16.00 zahájení + pozvání k autogramiádě skupiny Kabát ve VIP stanu
  • 17.00 nástup obou týmů
    - Křest fanklubu
    - Předání dárku kapele k jejich dvacetinám
    - Slavnostní výkop vzájemného utkání K11 a Kabát Fanklub Teamu
  • 18.00 poločasové divácké soutěže o věcné ceny + II.poločas vzájemného utkání
  • 19.30 předání Zlatého poháru Fanklubu a Zlatého prasátka pana Palce pro vítěze utkání
    - Předání ceny Zlatých vidlí
    - Losování vstupenek
    - ( Předání daru na veřejně prospěšné účely v podobě certifikátu …)
  • 20.00 sešlost v pivním stanu