Zdravím a vítám vás,
v měsíci, který nám doufám přinese konečně jaro a vyžene chladné počasí.
Moji kolegové se skvěle poprali s vymýšlením úvodníků a snad se to povede i mně. Šetřili mě dlouho, možná se obávali mého pesimismu. Ačkoliv vím, že plánování někdy selže, tak přesto musíte v kostce vědět co vás čeká a možná i nemine.
Každý měsíc vám servírujeme ,,exkluzivní“rozhovory a ani v březnu to nebude jinak.
Připravovaný rozhovor s ochrankou bude pro mnoho lidiček určitě zajímavý, protože i tato práce vyžaduje profesionalitu, stejně jako vše ostatní, co k velkým koncertů patří. Tak máte posledních pár dní na zaslání svých otázek, a klidně i na tělo, protože jak jste si jistě už všimli, my se nebojíme a ptáme se na cokoliv.
Jedním velkým zklamáním minulého měsíce bylo zrušení fotbalového utkání na Moravě.
Těžko jsme se s tím smiřovali i my. Všichni dobře již víte, že fotbálek se přesouvá nejen v čase, ale i v místě, a to ,,na sever,, do Košťan. Termín je pevně stanoven na 5.6.2009.
Ty, co ještě váhají, zda přijedou i z daleka, musím přesvědčit i tím, že účast na akci přislíbili všichni členové kapely. A zároveň budou mít možnost potkat – a možná i si popovídat -s legendou tohoto místa. Ano, hádáte správně. Je to Megahu.
Tímto chci zároveň upozornit, že nenecháme nic náhodě a v měsíci březnu budou probíhat tvrdé přípravy a výběr kvalitních hráčů pro trénink našeho FK teamu, který se uskuteční v dubnu jako velký fanklubácký sraz na Vysočině. Proč zrovna tam? Chtěli jsme fotbálek na Moravě, nevyšlo to. Tak tohle prosadíme třeba i buldozerem.
Půlroční soutěž běží a my přicházíme s dalšími nápady na další soutěže s lákavými cenami. Nechte se překvapit. Chlapci pilně pracují ve studiu na novém CD, na které se všichni klepeme nedočkavostí, a minuty, hodiny a dny se zdají být dlouhé. V této době plné očekávání vás chceme bavit, proto nás zajímá, co si myslíte, nebo co by jste změnili na našem webu a z tohoto důvodu odstartujeme další ankety.
Myslím, že máte se na co těšit, rozhodně se s námi nebudete nudit, než přijde první jarní den.

Milí fanouškové, dámy a pánové. Zapalte svíce, otevřete láhev Beaujolais, pohodně se usaďte,
obejměte své milé, zavřete oči a nechte se překvapit novými nápady a překvapivými zvraty neméně akčního Fanklubu Kabát!!!

Evča