Přátelé! Vítám Vás v květnu!

V měsíci načínajícím druhé pololetí existence fanklubu, v měsíci, který pro mnohé z nás bude naplněn přípravami na maturity, závěrečky a přijímací testy na vysoké školy. Pro jiné bude třeba měsícem nových lásek a pro další jen časovým obdobím, která se v rychlém sledu střídají podle předem daného schématu „rachota, postel, budíček, rachota“.

Čím bude pro fanklub, který jsme jeden čas trefně přirovnávali k lidskému mláděti? Kojenec se v tomto období naučí sedět, což mu umožní lépe se rozhlédnout. Pojďme se tedy na chvíli zastavit, posadit, rozhlédnout a taky ohlédnout. A že není čas? Nevěřte tomu…vždyť i sehraný mančaft potřebuje přestávku
v poločase, aby se zkoncentroval na hru.

Poohlédněme se, co jsme ve fanklubu udělali, čeho jsme dosáhli. Myslím, že toho není málo. Jukněte třeba do kroniky, oživte paměť a proberte to na kecárně. A možná některé z nás přepadne myšlenka, co ve fanklubu ještě vylepšit, co v něm chybí. Popusťme uzdu své fantazii a načerpejme nové síly. Budeme je potřebovat, neboť sraz v Košťanech se nezadržitelně blíží. A i když bude v červnu, přípravy nám zaberou zcela jistě celý květen.

P.S. Taky někdy míváte pocit, že život je jak startka? Krátkej a vyklepanej? Tak na chvíli zastavme ten kvapík, ať do toho můžem zase pořádně šlápnout.Tak jdem, proč ne?