Zdravím a vítám vás v červenci!

Měsíc červen jsme zakončili koncertem na slovenském festivale Topfest, což bylo naše historicky první setkání s našimi členy i nečleny za hranicemi České republiky.
Doufám, že tento měsíc přinese lepší počasí, doba kdy nebe bylo temné a mnohem níž a přírodní živel nám ukázal svou sílu, připravil mnoha lidem spoustu nepříjemností a naštvané mraky chrlily kubíky vody je už minulostí. Přeji těm ,kterých se tato přírodní zkáza nejvíce dotkla nervy pevný jak železný dráty a ať při nich vždy stojí všichni svatí. Jsme andělé i draci a každý dobrý skutek sílu vrací, proto se přikláním k založení sbírky na pomoc našim členům postiženým záplavami, aby všechno bylo jako dřív.
Co vás tedy v červenci čeká a možná i nemine?
Začnu asi tím na co se těší všichni ti co se zapojili do půlroční soutěže. Pokud bude v našich silách budete do konce měsíce znát jména výherců, kteří se podívají do zákulisí po čertech velkého koncertu a uvidí zvukovou zkoušku na vlastní oči.
Chystáme již zmiňovaný rozhovor s Hurvajsem. Byl odlapen a upozorněn ,že ho nehodláme šetřit. Proto již teď posílejte své dotazy na to co vás nejvíce zajímá, neboť nějakou dobu nám bude trvat přeložit odpovědi z mistrova klínového písma. Pište Monice, Evitě nebo mě, my se o to rádi popereme, a věřte, že jenom nožem nebo sekerou. Takže prorok a zakladatel hnutí ,,Jedi všechno“ legendární Jedi alias Hurv-Ajs netrpělivě čeká a vy nás v tom nenechte.
Měl by snad konečně vyjít reklamní spot ,,Jak se dělá fanklub“ , který jsme natáčeli se Streamem v Košťanech. Myslím, že se stoprocentně pobavíte a po odvysílání si já osobně koupím letenku třeba do Collorada, kde mně nikdo nezná, zde v utajení a v klidu dožiji.
Plánujeme samozřejmě opět větší soutěž, abyste se nám nenudili. Ta je sice ještě v plenkách, ale měla by třem šťastlivcům umožnit návštěvu nahrávacího studia před vydáním očekávaného cd. Jedna menší soutěž už je také na obzoru, ale to si nechám jako překvapení. Předpokládáme, že v období prázdnin budete vy i my časově omezeni, ale rozhodně se bude stále něco dít.
Začíná období prázdnin, dovolených a festivalů. Takže vám přeji užívejte si a bavte se. Ano, žízeň je ta nejhorší nemoc jakou znám, ale nepijte jak zákon káže, ať ze setkání na festivalech a z muziky něco máte.
Mějte se a užívejte léta v duchu cerveza a rock n roll!

Evča