A valíme do listopadu!
Podzimní sychravé počasí přináší lehké deprese a zároveň nám hlásí příchod zimy, což pro mě znamená i budoucí předvánoční stres. Teď to ale hoďme za hlavu a zaměřme se na hlavní akce, jednak které už máme za sebou, ale hlavně ty, co nás teprve čekají v listopadu.
V říjnu náš fanklub adoptoval v ZOO Praha prasátko domácí a našim třem výhercům bleskové soutěže o návštěvu studia v Nouzově se splnil sen. Viděli na vlastní oči, jak se ,,dělá DVD z po čertech velkého koncertu“. Samozřejmostí bylo příjemné posezení s členy kapely, které si naši výherci plně užívali.
Říjen byl také ve znamení dobrých skutků, které jak známo sílu vrací. Podařilo se nám udělat radost a obdarovat členstvím zdravotně postiženého fanouška Karla L. z Křivoklátska.
Měsíc jsme zakončili fanklubovými srazy, které proběhly na různých místech naší republiky.
Díky všem, kteří dorazili.
A teď již k listopadu. Kdo ví,co slavíme? Ano, přesně před rokem 1.listopadu byl naostro spuštěn web oficiálního fanklubu Kabát a za to vděčíme našemu Danovi. Byla to dlouhá a těžká cesta, spousta práce a úsilí, nervů a času, ale stálo to za to.
Vážíme si těch, kteří jdou s námi do dalšího roku a věříme, že bude stejně plodný jako ten předchozí. Děláme to pro vás v našich volných chvílích bez nároku na honorář. Máme zaměstnání, rodiny, starosti osobní i pracovní, ale i další koníčky, proto věříme, že omluvíte a chápete menší technické problémy, které se občas vyskytnou. V tom jsme nejspíš jako Kabáti, nechceme se unáhlit nebo dělat zbrklá rozhodnutí. Lepší nic než něco!
Věřte, že někdy je to boj.
Hlavní akcí, která se pomalu stává tradicí je sraz před Státní operou v Praze 28.listopadu.
Přijdeme podpořit kapelu před zahájením přímého přenosu Českého slavíka. Jde letos o jednu z posledních možností setkat se s Kabáty, takže neváhejte, vezměte podpisové karty, nastupte do vlaku z pekel a přijeďte! Tak jdem, proč ne, slavíka vyhrajem!!!

P.S.Jinak doufám, že už máte všichni odhlasováno :-)

Takže těším se na vás v Praze! Jdeme na to, třeba i buldozerem!

Evča