A je to za náma! Český slavík, Vypich, Džbán, Košťany, první rande, první cigáro,první nadechnutí, první zakopnutí, první kocovina … a už je na co vzpomínat, už můžem bilancovat!

Ale nééé, co vás nemá! Kdepak, ještě je toho před námi! Tak třeba Mikuláš s čertem, limitka z Vypichu, návštěva adoptovaného prasete domácího v pražské dětské zoo, pečení cukroví , rychlé půjčky na nákup dárků, I.vánoční besídka v sokolovně v Košťanech, vyhlášení výsledků Po čertech velké oddechovky, dokončení tolik očekávaného DVD FK, pod stromečkem nové slipy a konečně poslední akce Fanklubu Kabát v tomto roce - Silvestr Polička 2009.

Jako bonus jsme si ještě dobrovolně vybrali přípravu výroční zprávy, revizi stávajících aktivit, organizační směrnice, prováděcí pokyny a plán činnosti. Jestli jste právě přestali rozumět obsahu tohoto sdělení, tak to my už dávno…

Upřímně, ten kdo přežije tento poslední měsíc, může pokojně bilancovat a zároveň směle vbalancovat do roku 2010. Ale to necháme na lednový úvodníček ,teď hlavně neztratit směr. Byla by to škoda, když už jsme konečně vystoupili z té ilegality (nebo snad z anonymity, Pepo :-)?

Naštěstí pro nás je tu jedna jistota v této hektické a nejisté době. Až půjdete z půlnoční , zvedněte oči a pozdravte tu jasnou hvězdu v souhvězdí štědrovečerní oblohy. A popřejte jí dlouhý život na českém rockovém nebi a nejen na něm. Ať nám všem ještě dlouho září a přináší radost a pohodu. A hlavně - ať jí to baví aspoň tak, jako nás (tato slova ztvrzuje zaťatá pěst se vztyčeným ukazovákem a malíčkem, pozn.red.).