Vítám vás v měsíci únoru!

Přestože zima stále sužuje celou republiku, vládne krutý mráz a cesty jsou zaváté, neleníme a tak se podívejte, co vás nejspíš v únoru nemine.
Soutěž o zatčení dvojníků kapely jsme se i po několika měsících rozhodli ještě neukončit. Můžete i nadále zasílat své úlovky. Pravděpodobně po členské schůzi vám oznámíme termín, kdy tuto aktivitu stopneme. Vy teprve pak budete rozhodovat o výhercích a ten, kdo odhalí nejlepšího dvojníka, se spolu s ním setká s originály na společné veselici v blíže neurčeném baru společně se Starou Lou, Chaňou, Rylou, Bárou a dalšími nebo navštíví již osvědčenou zkušebnu těchto pánů.
Rozjeli jsme minisoutěž s názvem ,,Mé první setkání s Kabátem“, příběhy uveřejněné v kecárně evidujeme a nejlepší odměníme suvenýrkem od Kabátů.
Abychom vyplnili pro vás nudné a pro nás časově vyčerpávající období mezi vynucenými volbami připravili jsme soutěž o atraktivní cenu, kterou bude jedinečný limitovaný kalendář speciálně vytvořený pro výherce od FanKlubu Kabát s názvem ,,Kabáti a čas“.
Obohatíme web novou anketou ,která nám bude sloužit ke zjištění vašeho zájmu o společné cestování na některý z plánovaných festivalů na Slovensku.
Zahlceni nepředvídatelnou situací – odstoupením prezidentky se snažíme přes všechen tlak pracovat a plánovat další akce. Doufáme, že do konce února se nám podaří doladit termíny fotbalových zápasů, aby došlo k využití zakoupených dresů a samozřejmě k nějakému vyvedenému srazu.
V současné době se zbytek výkonného výboru zabývá přípravou členských schůzí, jednacích řádů a směrnic, tak aby vše bylo v souladu se stanovami a zákony. Vše co se děje aktuálně kolem sdružení si můžete přečíst v zápisech, pokud budete mít jakékoliv dotazy, obracejte se na nás. Věřte, že je to práce náročná a vyčerpávající, ale jsme vázáni slibem kapele, aby fanklub fungoval dále, tak jako doposud. To je pro nás směrodatné, nezklamat.
Tímto vás i vyzýváme k aktivní účasti na členských schůzích, ať budou probíhat elektronicky nebo osobním jednáním. Často si lidé říkají, že to všechno nějak dopadne, nechávají rozhodnutí na ostatních, ale vy máte právě jedinečnou šanci ovlivnit směr, kterým se sdružení bude v dalším období ubírat. Samozřejmě pokud vám na něm záleží.
Připomínám tímto, že termín členské schůze je stanoven na 20.2.2010 a proběhne v Bezděkově u Velké Bíteše. Máte možnost registrace v případě zájmu stát se pátým členem výkonného výboru, na e-mailové adrese uvedené v novinkách. Takže pevné nervy a těšíme se na vás.
Ode mě je to v celku vše a doufám, že při nás budou stát všichni svatí a všechno bude jako dřív. A kdo z nás si může vážně v klidu říct, že na svý černý duši nemá nic, ten slyší v dálce bonga znít!
I Tak svoje lodě proti proudu táhnem, navzdory všem pomluvám!

Evča