Ahoj všem a všude. Nevím jak vám, ale mě ten květen tak ulétl, že jsem ani nepostřehla, že je tu červen. Mnohými tolik očekávaný jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Tedy aspoň podle mě, na horách je totiž červen bezkonkurenční. A nejen na horách. Třeba ve školních lavicích.

A to mi připomíná, že pořád něco končí a něco zase začíná. Školáci se radostně rozloučí s další třídou, maturanti se s trochou nostalgie loučí se střední, fanklub se rozloučil se svými stanovami, Milan Špalek pro letošek zamával španělskému slunci a pražský megakoncert s jistotou oživujeme jen v dvd přehrávačích na společných srazech.

A tak se všichni bez rozdílu těšíme na první festivaly, které odstartují tolik očekávaná živá vystoupení té naší staré známé rockové partičky. A jestli vám můžu něco poradit, rozbalte to v prvních lajnách opravdu pořádně, pařte jak nikdy a dejte jim znát, co pro vás znamenají. Fanděte srdcem jako našim hokejistům. Věřte, že na to čekají. Čekají na tu dávku sounáležitosti od všech svých fanoušků bez rozdílu. Dejte jim tu inspiraci, bez které se nikdo z nás neobejde. Nebuďte sobečtí, vždyť se vám to vrátí. Pařte bez hranic, na Slovensku i v Čechách!

Zkrátka pokaždé něco končí a něco zase začíná a vývoj nezastavíš. Nezapomeňte, že otvíráme další dvacetiletí, tak ať se zadaří.

P.S. Ať se zadaří všem alespoň tak, jako žízním. Nedá mi to a musím prozradit, že možná už v červnu uvítáme první fanklubátko, o kterém můžem bez nadsázky říci, že vděčí za svůj život právě kapele Kabát, fesťákům a rockový muzice. Československej rock žije!

Tak na festech....čuuuuzzzzzzz!