Vítám vás v červenci!

Konečně přišlo opravdové letní počasí, na které jsme všichni s netrpělivostí čekali.
Čas dovolených a prázdnin je tady a my si ho rozhodně užijeme.
S tím přichází nepřeberné množství festivalů a koncertů.
Hlavním akcí pro příznivce kapely z Čech bude festival Benátská noc. Zveme vás tímto na sraz všech fanoušků, který proběhne 31.7 na Malé Skále a jak jinak, jdem slavit – to nás bavit. Kde jinde se sejít, společně podpořit kapelu a osobně se poznat.
Stále platí i nabídka cestovat společně na Slovensko do Terchové busem, vítáni jsou i nečleni fanklubu. Nabízíme jedinečnou možnost setkat se v zákulisí s kapelou a společně se zahraničními fanoušky prožít koncert mimo Českou republiku. Více informací získáte v sekci ,, Pojeďte s námi do Terchové“.
Další mega akcičkou, kterou velice dobře rozjela evita, je tzv. FKshop ! Ve spolupráci s kapelou a managamentem nabízíme možnost zakoupit za výhodné ceny různé suvenýry z Vypichu. Kdo tuto nabídku přehlédl v novinkách, ať neváhá a zašle svou objednávku na e-mail: (FKshop@seznam.cz)
Závěrem,
těšíme se na vás na některé z akcí – zastavit na to není čas, musíme jet na doraz 
Užívejte léta a ve zdraví ho přežijte!

Evča