Vážení přátelé, ano!
Tak je to konečně tady! Po měsíci nekonečných diskuzí, horečné elektronické komunikace a nečekaných zvratů v podobě autohavárií a nefunkčních obratlů, jsme to konečně odtroubili. Prvního listopadu otevíráme brány a spouštíme oficiálně fanklubáckej web.
Do recyklačních nádob mizí rozmlácené klávesnice a optickou myš nechávám klidně napospas domácímu kočičímu dravci. Zdá se, že pro tuto chvíli je všechno vyřčeno, zapsáno, rozesláno…
Ale náhoda tomu chtěla a já sedím dál před namodralým displejem a píšu svůj listopadový úvodníček. V čase, kdy první šťastlivci už ulítávají na DVD Corrida Tour se mi dostalo té cti uvést neméně očekávanou událost v historii kapely Kabát a jejích fanoušků. Fanklub je tady a my jsme připraveni ho hýčkat přízní, krmit informacemi a všemožně podporovat ve vývoji.

A co říci vám, kteří se tu ocitáte poprvé?
Především to, že jsme rádi, že jste si vybrali náš fanklub a oblíbili si kapelu, která neplní stránky novin a bulvárních časopisů a úspěšně se vyhýbá pozornosti hudebních kritiků. Kapelu, která většinu času tráví v ústraní a v šeru výčepů a hledá inspiraci pro svou sice občasnou, ale přesto obsažnou tvorbu.
Jsme rádi, že jste si vybrali webovky fanklubu Kabát a my vám za to slíbíme, že nebudete litovat. Naplníme váš volný čas už od prvních listopadových dnů. Čeká vás první rozjezdová soutěž o pěkné ceny, články, rozhovory a samozřejmě maličko té přihlašovací hysterie. Tím apeluji na všechny, kteří odešlou včas platbu i přihlášku a nedostanou obratem startovací balíček. Věřte, že vám náleží a nepřijdete o něj! Balíček pro první zájemce bude opožděn, neboť v prvních dnech rozjezdu fanklubu budete ještě rozhodovat o finální podobě fanklubáckého loga, čili toho, které bude posléze zdobit fanklubácká trička. Takže rozhodujte objektivně a buďte trpěliví. Je to na Vás, je to pro Vás a je to dobře.
Co říci na závěr? Vlastně na úvod! No přece: ,,TAK JDEM! PROČ NE?"