Bol 4.august 2016 10,15 hod, keď sa fanklubáci stretli na…

Bol 4.august 2016 10,15 hod, keď sa fanklubáci stretli na Sninských rybníkoch. Po krátkom zvítaní sme sa spoločne presunuli do areálu na zvukovku. Dnu sme sa dostali bez problémov, stačilo len povedať, že ideme na zvukovku skupiny Kabát a pán Križánek o tom vie. Zvukovka sa mala začať o 11.00 hod, ale hneď sme vedeli, že to nie je reálne, čo nám však nebránilo , aby sme sa zabávali a v dobrej nálade čakali, kým prídu naši páni Kabáti. Chlapci mali jeden problém, trpeli smädom a pivo sa ešte nečapovalo. Dlho sa našťastie netrápili no mňa za ten čas stihli z vedúcej premenovať na tetu a o chvíľku na to som už bola babka , zato však hýriaca aktivitou. Konečne nastal čas, keď sa na stage objavil Pepe a spolu s ním zvyšok kapely. Len Lukáš by si mal vstúpiť do svedomia a pozrieť si dobre fotky Tomáša , snažil sa nás totiž presvedčiť o jednom pánovi na stage, že je to Tomáš. Samozrejme, že nebol. Na zvukovke boli naši virtuózi v úplnej pohode , vedeli že sme tam a dali nám to najavo aj zamávaním. Trochu sme sa pobavili aj na Tomov účet. Pepe navrhol,aby si ešte skúsili Starej bar, dohovárali sa pri Hurvajsových bubnoch, keď sa Milan opýtal:“ a Tomáš to ví?“ Tomáš nesklamal a vedel. Keď už bolo všetko nastavené, nazvučené prišli chalani medzi nás. S každým si podali ruku, s každým sa odfotili, samozrejme že od nežného pohlavia dostali aj nejaký ten božtek ,kto chcel, dostal podpisy, nechýbalo spoločné fotenie. Boli sme takí spokojnučkí ako blšky v kožúšku. Pretože areál bol ešte oficiálne zatvorení, presunuli sme sa mimo neho na menšie občerstvenie. Keď už boli sýte aj brušká, nie len naše srdiečka, bol čas vrátiť sa späť do areálu. Čakanie na Kabát je vždy dlhé, ale keď sa stretne tá správna banda, tak aj zábavné. A v našom prípade to tak bolo. Aj keď sa chlapci bavili na môj účet a bola som aj naďalej babka / no, bola som tam jednoducho najstaršia/ , mne to neprekážalo a aj som ich zas volala moje vnúčatká. Počas programu upútali Wanastovy vjeci a po nich prišla holandská kapela Within Temptation, ktorí mali fakt perfektnú šou, trpelo to však jednou chybičkou krásy: hrali na playback. A konečne prišli tie najväčšie hviezdy: KABÁT. A ako vždy super. Pecka za peckou. Neviem, či tam bol niekto,koho nedostali do varu a nespieval s nimi. Boli úžasní, veď nakoniec, ani iní byť nevedia. Chalani ďakujeme za skvelí zážitok, za super deň, za Vaše úsmevy a ochotu, za ďalšie fotky do zbierky.
Po koncerte sme sa ešte stretli, aby sme doriešili jednu vec: zástupcu Slovákov. Dohoda znie: zástupcom som ja,ale s podmienkou,že mi bude Lukáš pomáhať s čím súhlasil. Džein