Ahoj „fanklubáci“, společně s Parasem a dědkem jsem měla to…

Ahoj „fanklubáci“,
společně s Parasem a dědkem jsem měla to štěstí být ve zkušebně v Praze-Modřanech a zažít poslední zkoušku skupiny Kabát před jejich prvním koncertem 11. 10. 2017 v Chomutově – v rámci námi netrpělivě očekávaného dvouměsíčního turné.
Paras byl v Modřanech již od 11 hodin a než jsem dorazila já a dědek, objevil nenápadnou budovu zkušebny důmyslně ukrytou před nevítanými návštěvníky. Všichni tři jsme postávali před vstupem a sledovali, jak postupně přijíždějí kluci z kapely. Po chvíli jsme vešli do přízemní budovy plné obrovských beden, kabelů, přístrojů, nástrojů… na konci stála Hurvyho bicí souprava, kluci sladili kytary a začal jedinečný koncert… s občasnou „diskusí“ a doladěním sluchátek a nástrojů s mixážním pultem.
Jeden playlist sice ležel před námi na reprobedně, ale vůbec jsme jej nesledovali, soustředili se na skvělý hudební zážitek. Ve zkušebně jsme strávili téměř 3 hodiny – až do konce zkoušky, s poděkováním se rozloučili s jednotlivými členy kapely a popřáli jim bezproblémový průběh náročného turné.
Paras natočil ve zkušebně 2 krátká videa, která doma omylem „úspěšně“ smazal, a byl z toho dost rozladěný.
Čtvrteční odpolední setkání s kapelou při jejich zkoušce bylo pro mě neopakovatelným zážitkem, jsem nabitá energií, že bych ji mohla rozdávat.
Velké díky patří vedení fanklubu za zprostředkování a umožnění návštěvy zkušebny, byli jsem moc rádi, že se po nečekaném úterním odvolání návštěva nakonec podařila domluvit. Alča