Blog

Ahoj lidičky, tak co? Už jste se probrali z kocoviny?…

Ahoj lidičky,
tak co? Už jste se probrali z kocoviny? Já teda určitě, zvlášť když jsem letos připíjela tak leda čajem. Tak hadr na hlavu a pojdte číst co vás čeká a nemine.
Hned v lednu se vyhodnotí výsledky ze Silvestrovské soutěže a šťastný výhece se podívá přímo do zkušebny samotných Kabáátů, ano tam, kde se zrodilo plno nejvtších hitů naší nej skupiny.
Zároveň se vyhlásí další soutěž s příznačným názvem Novoroční střízlivění a taky nám přibude anketka, která se bude týkat našich srazů.
Jako největší akcička bude letos určitě fotbálek. Kabátovic jedenáctka proti jejich fanouškům. Bude to akce s velkým A. Můžu zatím jen prozradit, že se uskuteční někde na pomezí Moravy a Čech, tak aby to měli zhruba všichnni stejně daleko. A kdo bude chtít tuhle podívanou vidět tak určitě přijede, protože možná přijde i kouzelník…
A co se týče našich srazů, tak doufáme že se vám to před Operou líbilo. A na základě našeho prvního oficiálního srazu fanoušků, vzniklo Fanouškovo dvanáctero aneb Jak se chovat na sraze s kapelou. A všichni povinně učit, brzy bude první přezkušování!
Ačkoliv k naší velké lítosti se kapela letos rozhodla neúčinkovat na žádném, letním festivalu, nám to náladu nezkazí. Kdo se bude chtít letos přidat, ať nevává ani minutku! Uvidí jak umí pařit vaše vedení, jak se v takovém stavu dají ztratit brýle nebo na vlastní uši uslyší nejčastější větu našeho redaktora Honzy: Kde to jsem?! Ano i takhle začíná ráno na fesťáku…
A co se týče lednového rozhovoru, tak to bude překvapením i pro samotné vedení…Každopádně se začne připravovat další rozhovor, např. se samotným hlavním technikem Kabátů. Takže se dozvíte, jak to všechno funguje v zákulisí a co je potřeba, než se postaví takový velký podium, jako je to Kabátí.
Doufám, že Nový rok jste přivítali s otevřenou náručí, protože ten letošní, tak ten bude stát za to! Jdeme na to…

No Comments

Post a Comment