Blog

Ahoj. Zdravím. A máme tady duben. A jak nám říká…

Ahoj. Zdravím.

A máme tady duben. A jak nám říká lidová pranostika: březen – za kamna vlezem, duben – ještě tam budem… Můžu vás ujistit, že v březnu jsme za kamna nelezli (no nacpěte se za ústřední topení), takže tam ani v dubnu nemůžeme zůstat.
Největší událostí dubna bude zřejmě sraz fanklubu spojený s tréninkovým utkáním s kýmkoliv, kdo se nám odváží postavit. Omlouvám se za zmatky, které vznikly kolem avizovaného srazu. Pořád tam něco nehrálo. Ale na druhou stranu jste alespoň mohli poznat, že náš koncert je vždycky live a nehrajeme na playback. Jinak řečeno, taky jsme jenom lidi. Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do hledání náhradních řešení!
Apropo, koncert… Konečně známe datum, čas a místo výročního megakoncertu těch, kvůli kterým jste teď nuceni číst tyhle řádky. Zdá se to daleko, ale snad to uteče. Pro mě je stejně vždycky nejhezčí to těšení se.
V dubnu bude zveřejněné také průběžné pořadí účastníků naší Půlroční soutěže. Bude fakt asi jenom orientační, protože hodně z vás zaslání odpovědí nechává na poslední chvíli. Pokud jste si opravdu dobře přečetli pravidla, není to úplně nejlepší nápad, leč vaše volba.
Souběžně jsme nasadili Otovu soutěž pro kytaristy. Hrajete o skutečné rarity – flanger věnovaný Otou (nahrál s ním Zasypat to vápnem) a snímač, který věnoval Tom (Má jí motorovou). Ten, kdo soutěž vyhraje, bude v ruce držet skutečně super věcičky, které se hned tak někde neseženou. Uznejte sami….
Byla navázaná spolupráce s FK divadel Hybernia a Broadway. Dokonce už jsme byli pozváni na jejich sraz, který proběhl v divadle Hybernia. Byl to trochu jiný druh srazu, než pořádáme my, ale stálo to za to. Podívali jsme se do zákulisí, na jeviště, setkali se s některými účinkujícími. Josef se bohužel nezúčastnil, byl právě v tom druhém divadle. Na oplátku zveme členy tohoto FK na náš sraz.
Z pátečních posezení v Kainu se zřejmě stává pravidelná čtrnáctidenní tradice, což je super. Ale tak tohle nám šlo dobře odjakživa…
Druhý rozhovor na vaše přání, a to rozhovor s Pepem jako bývalým hlavním technikem Kabátů, je už u autorizace, takže se během dubna na stránkách webu určitě objeví.
A protože čert a náš fanklub nikdy nespí, spřádáme ve dne v noci naše ďábelské plány a kujeme různé zákulisní pikle, aby vám s námi bylo minimálně tak fajn, jako je nám s vámi, a to i kdyby čert na koze jel!
Děkujeme za přízeň!

No Comments

Post a Comment