Ahoj. Zdravím. Nedávno mi přišel mail od Mikuláše. Psal mi,…

Ahoj. Zdravím.
Nedávno mi přišel mail od Mikuláše. Psal mi, že vzhledem ke zvyšujícím se cenám brambor a uhlí letos bude za zlobení a podobné delikty dávat rovnou přes držku. Asi nejsem sama, kdo podobné varování dostal, a určitě nejsem sama, kdo si uvědomil, že máme na krku zase Vánoce.
A já místo toho, abych začala správně předvánočně šílet s úklidem a pečením, sedím si tady pěkně v klidu a vymýšlím prosincový úvodníček.
Máme za sebou první měsíc činnosti fanklubu. Nebudu rozebírat, co se nám povedlo a co ne. Za prvé tohle musíte za nás udělat zase vy, za druhé samochvála vždycky smrdí, takže do toho nejdu.
Víte, co mě fakt příjemně překvapilo? O tom, že Kabáti jsou kapela vynikající, všichni víme. Ale že mají tak vynikající fanoušky, to jsem teda netušila, a když, tak matně. Ta parta, která se nám ve fanklubu zatím sešla, nemá chybu! Jsme rádi, že jste mezi nás přišli, že jsme vás poznali a že vás to baví. Inu, každá kapela má takové fanoušky, jaké si zaslouží.
Takže co nás čeká v prosinci? Hlavní body:
Tak každopádně nová soutěž. Už to ale nebude taková legrace jako byla naše rozjezdovka. Začíná jít do tuhého, milí fanoušci. Soutěž bude samozřejmě zase o ceny, jen ještě nevíme přesně, o jaké.
13.prosince bude sraz. Podrobnosti jsou v pozvánce, která se již na webu objevila. Klidně s sebou vemte mamky, taťky, dědečky, babičky, kamarády, kamarádky, aspoň nás bude víc!!! Čeká na vás malé překvapení. Víc ale neprozradím. To jsem prostě celá já, no. Berte to jako dáreček pod stromeček. Balit to ale fakt nebudeme a na mašličky na dárečkách taky moc nejsem. Snad na to Ježíšek nezapomene!
Jako vánoční cukrovíčko chceme upéct rozhovor s manažerem Kabátů a Pepou. Snad se nám to nespálí.
Připravujeme dárkový certifikát pro ty, kteří by členství ve fanklubu chtěli někomu darovat. Chceme, aby měl úroveň, takže to trochu déle trvá.
Už teď vám všem přeji krásné Vánoce, ať se vám splní nějaká ta přání, nejen ta vánoční… Za chvíli nastane čas zabalit kapra, upéct dárky a zabít vánočku. Tak to hlavně v tom vánočním shonu nepopleťte!

Ahooooj!!!!

Monika.