Ahoj. Zdravím. Těmito slovy obvykle vstupuji do kecárny, tak ani…

Ahoj. Zdravím.

Těmito slovy obvykle vstupuji do kecárny, tak ani teď nebudu tradici porušovat. Jen si dám pro začátek trochu mystiky. FK byl založen 02.08.2008 (že by osudové osmičky?) a po právní stránce vznikl 22.09.2008, tedy právě na podzimní rovnodennost, den, kdy se k nám začíná vracet sluníčko. Keltští druidové ten den prý pořádali slavnostní pochody a obětovali bílé býky (s čímž nemůžu souhlasit, protože jsem narozená ve znamení Býka). Takže když nic jiného, budou se nám ta data aspoň dobře pamatovat.
Původně jsem ale chtěla říct něco málo k organizaci. Mějte prosím s námi ještě chvíli trpělivost. Taky se to teprve učíme a pořád na něco čekáme. Na stanovy, na číslo účtu, na souhlas s používáním loga atd. Tohle bohužel nemůžeme urychlit, není to v našich rukách. Uvítací balíček, který jsme vám slíbili, dostanete. Jen to nebude obratem po obdržení vaší přihlášky. Na začátek se pokusíme dodržet nejzazší termín třiceti dnů, který se určitě bude časem zkracovat. Ale důležitá informace: členy samozřejmě budete hned!
Vážení a milí naši členové! Pište nám, mailujte, faxujte, telefonujte, přijďte si to s námi vyříkat osobně…Chceme znát vaše názory, připomínky, přání i kritiku (ale s tou to nemusíte přehánět…). Těšíme se na vás a doufáme, že vás to bude bavit tak jako nás.
Ještě chci na rovinu říct, že kontakty na kapelu z nás prostě nevyrazíte. Takže to ani nezkoušejte. Musíme respektovat jejich soukromí a šetřit duševní zdraví. Příležitost s klukama pokecat mít určitě budete.

Tak zatím ahoj a čuzzzzzzz!