Blog

Ahojky, vítám vás všechny v novém roce, který má za…

Ahojky,
vítám vás všechny v novém roce, který má za dvoutisícovkou už číslovku 12. Doufám, že novoroční oslavy jste všichni ve zdraví přežili a já vám přeju, aby tenhle rok byl přesně podle vašich představ.

Ale ještě bych se trochu ohlédla zpátky za tím uplynulým rokem. Z mého pohledu to byl opravdu pořádný „kabátí“ nářez.

3. března 2011 zahájila kapela své turné k novému CD a my jsme pilně navštěvovali jejich koncerty, jak to jen šlo. 21. března vyrazil fanklub do Hradce Králové na autogramiádu kapely a poté proběhlo setkání v jedné pivnici. Při této příležitosti jsme předali k milionu prodaných nosičů Kabátům jako uznání glejt Holku motorovou. Taky se nám dostalo pozvání navštívit zvukovou zkoušku v Pardubicích a poté i v Olomouci.
Koncem června jsme si udělali výlet do Jindřichova Hradce, kde Kabát vystupoval na narozeninovém koncertu Tlusté Berty. Tady jsme předali červnovým oslavencům dárky a básničky. Cestou rovnou z Jindřicháče jsme navštívili domov pro zdravotně postižené Leontýn na Křivoklátsku.
Ani v létě jsme nezaháleli a vyráželi na letní festivaly za naší oblíbenou kapelou a vtipnou soutěží bavili fanoušky před koncertem. Ovšem hlavním cílem, stejně jako v předešlém roce, byla opět Terchová.
Koncem července jsme se vydali vstříc jednomu neobvyklému počinu. V hornickém muzeu v Ostravě – Landeku jsme za dohledu komisaře agentury Dobrý den z Pelhřimova sfárali do dolu a zazpívali zde píseň kapely Kabát Dole v dole. FanKlub Kabát o.s. byl organizátorem tohoto projektu a v rámci propagace pozval návštěvníky Landek parku, aby si s námi zazpívali. V počtu 34 lidí zpívajících dole v dole jsme ustanovili český rekord, který je zapsán v České knize rekordů.
V září jsme vyjeli na poslední letní festival do Havířova, který jsme spojili i s výroční členskou schůzí.

No a potom nás čekala největší akce v dějinách fanklubu, a to nahrát a nazpívat písničku pro Milana Špalka k jeho 45. narozeninám. Po úžasném jednání s Petrem Jandou, lídrem kapely Olympic, jsme
5. listopadu 2011 vyrazili do studia Propast, kde jsme za jeho osobního přispění písničku nahráli.
Bohužel se nám nepodařilo předat dárek oslavenci v jeho narozeninovém termínu, protože sám Milan navrhl termín setkání na začátek ledna 2012.

Z dalších akcí si jistě vzpomenete na fotbálek, autogramiádu k DVD Banditi di Praga z O2 Arény, na Slavíky, soutěž o lupeny na Kadaňský Rockfest nebo soutěž s Jolanou a tak dále, a tak dále…

Mým přáním je, aby i v roce 2012 nás čekali zajímavé akce a projekty, i když to v tuto chvíli spíš vypadá, že nás přepadl zimní spánek.

No Comments

Post a Comment