Ahoj,tak je to tady poslední report z letošních festivalů. V…

Ahoj,tak je to tady poslední report z letošních festivalů.
V pátek 2.9 kolem osmi hodin ráno jsme se s Pavlem a Davidem vydali na poslední letošní festival a to v sérii české hrady cz.Na hrad Bezděz.Protože jsme měli zastávku v Sobotce tak jsme se s Věrkou a Honzou,kteří to měli o něco blíž jako mi sešli něco málo po 17:00 hodině ve vesničce Bezděz v restauraci U Veira.Kde jsme se malinko občerstvili a pak už jeli zaparkovat auta,postavit stan.Potom už nám zbývalo jen se připravit na hlavní den.Vyvrcholení letošního léta posledním fesťákem. Nejprve jsme se si zjistili kde je vstup na back stage,a potom už šli rychle na pivko, a seděli jsme u stanu a poslouchali páteční vystoupení kapel.Když se asi kolem 22: hodin ochladilo řekli jsme si,že půjdeme ještě na jedno pivko do stanu značky piva Klášter ,který stál asi na půl cesty mezi parkovištěm a areálem festu.A lidi byla to úplná pecka když jsme přicházeli tak nám na cestu hrál Kabát no a co jinýho když tak dobře hráli tak jsme se tam zdrželi.Potom ten klučina co pouštěl hudbu hrál i jiný pecky.No co asi myslíte za jedno pivo pro něj spustil znovu set našich kluků.bylo to super a my už pomalu ladili hlasivky na sobotu.V sobotu ráno jsme jako vždy něco málo kolem 8:45 stáli na určeném místě u Back stage a čekali až si pro nás přijde někdo od pana Součka a pustí nás do areálu na poslední zvukovku.Dorazila za námi ještě Markéta a Máca z kámošem.
Zvukovka byla tentokrát velice rychlá trvala asi necelou půl hoďku a po zahrání Banditů a Staré Lou nám kluci mávli a odešli natáčet ještě rozhovory a upoutávky.A pro nás začal fest.tento fest jsme si užili na pohodu vše sledovali z po zdáli na dece sem tam na nějakou kapelu šli dopředu jako třeba na No Name,Divokého Billa,atd.Kolem 20 hodiny jsme zabalili deky odnesli je dozadu a už jsme si pomaličku razili cestu směrem k pódiu.Asi ve 30 řadě jsme ještě přečkali Vypsanou fixu a pak jsme razili co to šlo na KABÁT.Zastavila nás pátá řada a mi byli nad míru spokojeni.Když ve 23:00 hodin začalo intro byli jsme na správné vlně.Koncert jako vždy bezva.Kluci sršeli energii běhali po pódiu z jedné strany na druhou.Ota si chvíli zahrál na straně Toma a bylo vidět,že si to strašně moc užívají.A protože to byl poslední koncert Kabátu na delší dobu jak řekl Pepa tak se na pódiu objevil fotograf František Otrmann a udělal společnou fotku.Jako na Vypichu.No co se dá dělat koncert nám vždy uteče jako voda v řece a my už se musíme jen těšit na další.Cestou s areálu jsme se rozloučili s Markétou,která jela domů.A naše pětice ještě zašla na pivko a panáka do stanu Klášter.Kolem dvou hodin jsme již zalehli do aut a stanu.No a jak už to bývá čekalo nás už jen to mírně nechtěné balení a odjezd ke svým domovům.Já bych chtěla poděkovat závěrem všem členům fankubu,kteří se zúčastnili jakéhokoli festu.Paní Řeháková s manželem (kdo organizoval zvukovku a předával vstupenky v karavanu) tak to byl tenhle manželský pár a mám od nich do FK vyřídit velký dík a pochvalu za to jak jsme byli dochvilní,že na každým festu jsme byli včas.Tak jak bylo domluveno.takže bando dík a určitě jsme si tímhle u pořadatelů udělali dobrý dojem a kdyby náhodou ještě někdy i když Kdoví jestli by jeli Kabáti set Hradů mohli bychom mít zase otevřenou cestičku na zvukovky.
To je ode mě vše těším se na Vás 26.11.2016 v Praze na Slavíky i když letos netradičně v Karlíně.
Sharka

)