Čau lidi! Máme konec prázdnin a s tím i konec…

Čau lidi!
Máme konec prázdnin a s tím i konec léta potažmo konec letních festivalů. Školákům, poškolákům i záškolákům začíná nový školní rok a všichni společně … Zabereme hej hou, taháme ….. v případě školou povinných, nikoliv kameny, ale školní tašky, batohy apod.

V srpnu jsme absolvovali velkou společnou výpravu na festival Terchovský Budzogáň, na něm setkání fanoušků s kapelou a s ostatními členy FK ze Slovenska, i z Čech. Janinka zde oslavila společně s námi a kapelou krásné kulaté narozeniny. Čumák si užil do sytosti popularity, neboť účastníci festivalu žili v mylné představě, že se fotí s Pepou. Setkali jsme se opět s novými členy FK, zažili „apokalypsu“ díky rozmarům počasí atd. nemá cenu to tady konkrétně rozvádět, protože všechno se dozvíte v nejbližší době z reportu, který stejně jako report z Benátské noci na Malé Skále zpracovala Janinka.

Jak tedy zhodnotit uplynulý měsíc? Asi nejvýstižnější to bude za použití sloganu OZAJ DOBRÁ ROBOTA !!!

No a co nás všechny čeká v září? Především to bude očekávaná návštěva studia pro výherce soutěží Špalkiáda a Dvojníci. Také bychom chtěli zjistit, jak si na obloze stojí hvězda pojmenovaná na počest kapely Kabát, dále začneme společně plánovat křest nové desky, na kterou již netrpělivě čekají snad všichni fanoušci. Další aktivita, kterou se budeme zabývat je setkání s liškou (Olgou Jarošovou) abychom doladili všechno potřebné k pokusu o zápis do Guinessovy knihy rekordů, o co přesně půjde se dozvíte během září, nechte se překvapit. S touto činností jde ruku v ruce organizace fotbalového mače na Moravě.

Přeji všem školákům úspěšné vykročení do nového školní ho roku. Slovy klasika: Škola hrou a proto: se učit, se učit, se učit !!!!
Věřte že, žádnej učenej z nebe nespadl, ale blbce jako by shazovali!

Buďte všichni v pohodě !!