Čau lidi ! Můj Úvodník bude tentokráte stručnej a doufám,…

Čau lidi !

Můj Úvodník bude tentokráte stručnej a doufám, že zaujme. Takže Banditi di ČR a SR jdem na to !

Co bylo?
– Mimořádná členská schůze v Podhradu u Chebu – podrobnosti viz sekce Zápisy z porad
– Český Slavík 2010 – TAK JDEM, SLAVÍKA VYHRAJEM, myslím, že výsledky této ankety není třeba komentovat, snad
jen hodně stručně: Kabát obhájil zlatou příčku => SKVĚLÁ PRÁCE !! A co na to Fanklub? Sešli jsme se ve
slušném počtu Na Blbým místě a společně to všichni náležitě oslavili, jak jinak než v Kabátím stylu ! – viz sekce

Co bude?
Tak to je asi slovo do „pranice“, takže nechme se všichni překvapit, nicméně pár věcí jistejch je:
– Vychází nové CD Kabátů – Banditi di Praga
– Spouštíme soutěž o novou desku
– Akce FK na Lenny festu v Teplicích
– V jednání je Vánoční večírek a s ním jde ruku v ruce Macikova kulinářská soutěž.

Na závěr tohoto stručného úvodníčku přeji kapele Kabát, celému managmentu kapely, všem členům Fanklubu Kabát o.s. a všem ostatním krásné a pohodové Vánoce, bohatého Ježíška a hodně štěstí, zdraví a lásky v novém ro(c)ku 2011.