Caute decka, to sem si teda pekne nas*al do hnizda,…

Caute decka,
to sem si teda pekne nas*al do hnizda, kdyz sem zacal psat dlouhy reporty
Valim z jedne prace do druhe, do toho rozjizdim svuj projekt a clovek tam musi najit cas na takove veci, jako je jidlo, hygiena a aji manzelka … a fanklub Kabat … a podle toho to taky vypada
Obecne kdyz se slavi 50, tak jsou to podle me nejvyznamnejsi kulatiny, pokud se nekdo nedozije 100 let ale pokud budeme jist Houby magicky, tak se dozijeme i 150 jako nas kamos alkohol Jack Daniels
Milan Spalek je nejlepsi textar na tehle planete a tak jsme mu to prisli vsichni ukazat na Hvjezdu.
Ja jsem tento vikend pojal dost vyletove, protoze mame rozesetou rodinu po Zapadnich, Severnich a Strednich Cechach. Takze muj trip Brno – Cheb – Usti nad Labem – Teplice – Praha – Ricany- Brno zahrnoval i navstevu podniku Hvjezda.
Puvodne jsem mel v planu dorazit sam, ale protoze mamka jela se mnou cely vylet, tak jsem ji propasoval s sebou do hospody a myslim, ze akce se ji libila a ve svych 68 letech si skvele zatancovala.
Uz v patek jsme v ramci Tour the Bohemia dojeli do Bystrice (okres Teplice) za Verkou a Kabati bandou, kde byli Strnadelovic family a Klarka … krasne vytopenej baracek, prijemny prostredi a vonelo to tam ecenym masickem … dostali sme asi jednoho z nejlepsich turku, co jsem kdy pil a to kaficko s aromatem Vlasskeho orechu. Chvili sme poklabosili, naladili atmosferu a my jsme s mamkou zase frceli pryc, protoze nas cekala cesta do Usti, kde jsme nocovali.
Druhy den jsme objeli navstevy a frceli pak na internat Stredni stavebni skoly. Pan vratny byl trosku prekvapenej, ze jsme dorazili az z Brna „jen“ kvuli Kabatum, tak jsem mu vysvetlil, jak se ma situace a ze kdyz je clovek do neceho zapalenej tak hori na plny koule
Hodne veci uz bylo popsano v predchozich reportech, ale je to krasa, kdyz vejdete do hospody a banda kamaradu vas vita revem, pivem a kamerou ze pane Adamek Se vsema sem se po prichodu privital, dal si pivko a par minut po mne prisel i hlavni Bandita – Milan. Trosku sem mu zavidel, ze byl privitanej vetsim potleskem nez ja, ale holt to je udel celebrit Zacalo se mu gratulovat, predavaly se individualni darky a potom se odkryal fanklubacka vlajka, pod kterou byly schovane poklady v podobe 3 l Jacka Danielse s gravirou na miru a dreveny spalek v meritku 1:8 (tento pomer je ciste vymysleny, jen sem nekde cetl, ze takto se redi caj se slivovici pri nemoci, ale kdo to tak doopravdy dela )
Kratkou chvili pote prisli i Tom s Otou a banda se rozletela do mensich skupin, nekdo diskutoval s Otou, nekdo s Tomem, nekdo s Milanem, dalsi skupinka pojidala a popijela u stolu a samozrejme se i tancilo. Ze zacatku to byly pecky od Motörhead, protoze nedavno to byl 1 rok od umrti mistra Lemmyho a pak samozrejme Kabat a to snad kompletni diskografie krom dema Orgasmus
Lemmy ale slysel, jak parime, tak vstal z mrtvych a prisel se za nama podivat pokud si dobre pamatuju, Lemmy se jmenoval Jarda a ta podoba byla neskutecna
Dorazila i banda Blue Rocket a to vam povim, s tema kdyz se date do reci, tak to je masakr…povidali mi, jaci sme blazni v pozitivnim slova smyslu, a ze jsou radi, ze je bereme jako fanklub. Takze bych v teto tradici pokracoval. V podnapilem stavu jsem si s nima strihl i par hezkych cenzurovanych fotek
Vecer ubihal a muzu vam rict ze to byl peknej telocvik, protoze sem paril temer na kazdou pisnicku, prokladal sem to pauzama na pivecko a obcerstveni…z predchozich navstev sem uplne zapomnel, ze uz su vlastne najedenej ale kdyz Strnadylci to tak dobre pripravili… Druhou perlickou byl skvele pripraveny gyros od nasich skvelych slovenskych sousedu, se kteryma jsem skvele pokecal.
Parba to byla skvela, par pisnicek s nama zaparil i Tom Krulich a Mara Blue a bylo to naprosto senzacni. Premyslim, jestli se mam tesit na sestrihane video od Jury Adamka, protoze neco uz fakt zavanelo cenzurou
Odchazeli jsme s mamkou nekdy kolem 2 hodiny rano, se vsema se rozloucili, aspin doufam a sli jsme na ubytovnu … diky bohu za ty dary, protoze, pokud bysme meli jet zpet do Usti, kde jsme meli zakladnu, nebo bych nepil alkohol, to by byly Pohromy Druhy den jsme vstali kolem 9 rano a pomalu se dali dokupy a vyrazili do Prahy na domluvenou navstevu. V Teplicich jsem jeste na hrbitove navstivil babicku a tetu, ktera nebyla z Ostravy ale z Teplic.
Doufam, ze s nekteryma z vas se potkame behem turne 2017. Zatim mam koupene Znojmo a Trebic, z duvodu, ze chci navstivit mensi mesta, kde to bude takove punkovejsi … pokud bych jel Na sever, tak bych asi volil Chomutov ale zatim to takto staci.
Mejte se vsichni suprove, at se vam dari, na co sahnete a preju vam jen to nejlepsi
P.S. 1 report byl psany hodne narychlo, behem 15 minut v praci, snad sem nevypustil nic podstatneho (krome duse)
P.S. 2 dekuji vsem organizatorum, kteri se podileli na takove akci, ktere se v ramci fanklubu asi nic nevyrovna
P.S. 3 odpustte mi chyby, pokud tam nejake jsou, report po sobe znovu nectu, kdo by to taky cetl dvakrat, takove kydy