Archiv úvodníků


Tak vás opět po delší pauze všechny zdravíme a jdeme rovnou k věci: Kabát klip k tour natáčet nebude. A to hned z několika důvodů, které nechceme řadit podle důležitosti, takže vám je volně předložíme a posuďte sami. Abychom vám je více přiblížili, je to téměř stejné, jako když chcete doma třeba malovat:
"Hele je jaro, vymalujem, budou ty velikonoce, přijedou ty návštěvy…ale poslouchej, to sis vzpomněla brzo, nemáme moc času…tak to dáme firmě, těm to jde rychle a máš to skoro bez práce…no to nevim, zapomněla jsi, jak to dopadlo předloni? Stejně to nebylo ono, museli jsme to opravit a co to stálo peněz! …to je fakt, nejlepší, když si to můžem udělat podle sebe, stejně se to nakonec všem líbilo nejvíc!...no jo, ale na to není čas, za chvíli jsou svátky…tak se na to vykašlem, co říkáš?...co řikám, co bych řikala…štve mě to…hele, příbuzenstvo je stejně víc zvědavý na tu velikonoční žranici a vymalovat můžem pak…až na to bude víc času! Podumáme, porozhlídnem se, něco v klidu vymyslíme a uvidíme…a vůbec, takhle honem honem jsou to jen vyhozený prachy, stejně teď šetříme na dovču! ...A nakonec, hele, víš jak to říkaj Kabáti - někdy je nic lepší než něco.
A vůbec! Koupila jsi už ty lístky na Kabáty? No Maruno, víš, že chtěla jet půlka vesnice a začíná to už za měsíc! A ty votravuješ s malováním…Jdu na pivo, vymyslím to tvý malování a ty koukej sednout k tý tvý bedýnce internetový a objednej ty lupeny! Nebo mě nasereš...“

První část ze seriálu „ Co děláte, Kabátovic?“, pokračování příště.

Tak se mi vás všech zželelo a musím připsat ještě něco lehce vysvětlujícího pro mladé fanoušky, kteří ještě nemají zkušenost s příměry a parodiemi. Kabát klip k tour natáčet nebude, ale rozhodně klip natočit chce.

Ale nechce ho dělat na poslední chvíli a za každou cenu, když vlastně do začátku turné zbývá měsíc a ta opravdu správná múza ne a ne dorazit. Vstupenky už jsou na většinu koncertů vyprodané, za což všem fanouškům patří obrovský díkanec. A vyprodukovat něco, s čím nebudou všichni z kapely spokojeni jen proto, že to jaksi patří k zásadám správné „promoušn“, a že se to zkrátka „takhle“ dělá, to u Kabátů není zvykem.
Zrovna tak je nedokopeme k tomu, aby jezdili po šňůrách každej rok, hráli na dvaceti fesťácích a každý vánoce nám přinesli novou desku až pod stromeček. Důvody pro odložení klipu na ten moment, kdy „to cvakne“ jsou myslím, snadno pochopitelné a není třeba propadat depresi. Naopak, propadejte eufori i. Už za měsíc!

A připojím ještě jeden vzkaz od kapelníka všem nedočkavcům: vydržte! Vydržte, přijďte a řvěte! A řvěte všichni, ne jen ty v prvních řadách, protože ty vzadu moc neřvou, ale taky dobrý.
Na závěr jsem pro vás chtěla nějakej vtipnej, chytrej a milej vzkaz. Ale nic chytrýho jsem z kapelníka nevymáčkla, prý ty chytrý věci si nechává na texty. Možná prej něco hloupýho…takže vám vzkazuje, že momentálně řeší, jestli má dost česneku v tý roládě, co si právě peče v troubě…no a při té příležitosti… takovej klip o bůčku! Myslím, že se dohodneme. Fanklub dodá kompars a klidně i bůček.


evita


Zpět na hlavní stránku úvodníku.

Chcete-li vidět anketu, přihlašte se.

Podpořte nás umístěním této ikonky na Vaše stránky. Díky.