Archiv úvodníků


Mašle - 24.06. 2015 v 08:12
Ahoj všem, včera Praha zase super. Chlapi na zvukovce bezva, vtipkovali, fotili se se všemi, kdo se motali po place pod pódiem a i Pepa byl vstřícnej, veselej a trpělivej, zkrátka bezva den.
Čekali jsme u koridorů hned po zvukovce, pojedli něco málo halušek a klobás a popili zrzavého moku . A to by ani nebyli Kabáti, kdyby si neobjednali "žertovné" počasí . Během čekání nás občas osvítilo sluníčko, celkem dlouho dul vítr, takže bylo hned vidět, kdo má svoje vlasy a kdo příčes a jako třešnička na dortu bylo krupobití. Takže díky této hříčce přírody a hlavně díky tomu, že jsme si všichni zúčastnění za fanklub sedli a padli do noty, nám čekání uběhlo celkem rychle.
Běh do areálu nebyl vůbec dlouhý, u vstupu k hledišti nám klasicky nasadili pásky a pak hurá do první lajny, vyčůrat, koupit triko, Jura klobásu - ach, kam to ten kluk dává a počítat minuty do začátku. Blue Rocket zase dobří, ale už na nich podle mého byla trochu znát únava z dlouhé šňůry.
A po nich náš Kabát v plný síle a kráse. Jak jsem psala, že v Teplicích mi přišli, že jedou na 200%, tak v Praze si dali repete a zase pokořili hranici 200%ního výkonu. Velký dík jim za takový zážitek. Pepa po 50. asi spíš omládl, protože byl jak politej živou vodou. Na konci ohňostroj, který byl, aspoň pro mě docela smutný, protože s každou uhasínající rachejtlí jsem si uvědomovala, že je ve hvězdách, kdy kluky uvidíme zase na živo. Známe ty jejich pauzy Těšte se na Jurovo report.

evita


Zpět na hlavní stránku úvodníku.

Chcete-li vidět anketu, přihlašte se.

Podpořte nás umístěním této ikonky na Vaše stránky. Díky.