Kabátníci je před námi docela nabitý nový Kabátí rok.A tak…

Kabátníci je před námi docela nabitý nový Kabátí rok.A tak mi dovolte,abych tady udělala tak trochu Suma sumárum toho co nás čeká a nemine.
Kapela zahájila poněkud netradičně nový rok Open air koncertem 8.1. v Brně na hokejových hrách.Ale pro nás se tenhle rok ponese tak trochu v hradní podobě a to konečně proto,že náš Kabát letos jede sérii festivalů Hrady.cz.No a my jak jinak než,že budeme strašit na hradech s nimi.15.16.7.Točník,22.23.7.Kunětická Hora,29.30.7.Švihov,5.6.8 Rožmberk 12.13.8.Veveří,19.20.8 Hradec nad Moravicí,26.27.8. Bouzov a 2.3.9 Bezděz.I když byla původně oznámena a plánovaná pauza,tak nás tato zpráva určitě všechny moc překvapila a potěšila.Krom hradů nebudou Kabát chybět ani na letošním Top festu v Piešťanech 1.a 2.7. No a čekáme zda bude nebo nebude ještě jeden fest o kterým se sice mluvilo,ale zatím je tak trochu klid po pěšině.
Dále jistě netrpělivě čekáme na vydání Vypichu II na DVD.No k tomu zatím můžeme říct jen to,že to chce nervy jak železný dráty a ať stojí při nás všichni svatí než to konečně vyjde.Kromě parádního léta nás čeká ve fanklubu ještě hodně změn.Ta největší je asi to,že musíme co nejrychleji změnit náš web.Protože už asi všichni víte tak Dan Fiala ukončil spolupráci z důvodu časového vytížení.A ještě jednou bych mu touto cestou chtěla poděkovat za jeho práci.
Proto na březen nebo duben plánujeme první členskou schůzi v Praze,druhou společně se srazem fanklubu na jednom z Hradu,kde bude největší účast.A tradičně Výroční členská schůze bude na Slavíky v Praze.
Jak jste všichni už jistě zjistili tak je tu i první letošní soutěž,kterou připravila Míša o tričko KKV Band a není to první ani poslední soutěž letošního roku.Včetně anket a bleskovek.
Tak jsem trochu naznačila co nás čeká a nemine.Přeji Vám všem ať ten letošní rok je pro všechny úspěšný jak soukromém,pracovním a kabátím životě.Aby jsme si ho všichni užili jak jinak než V POHODĚ!!!!!!!!!!!!