NEZAPOMEŇ!!! 6. PROSINCE 2020 ELEKTRONICKÉ VOLBY!!!

Vzhledem k současné situaci, a to pandemii COVID19, kdy není jisté, zda bude možno do konce roku uskutečnit schůzi a volby osobně v nějakém restauračním zařízení, přistoupili jsme k možnosti elektronických voleb.

V souladu s platnými Stanovami Fanklub Kabát z.s. vyhlašujeme volby do vedení Fanklubu Kabát z.s.  Tyto volby proběhnou dne 6.12.2020.

Všem plnoletým členům Fanklubu Kabát z.s. bude do e-mailové schránky, kterou uvedl na přihlášce do Fanklubu, zaslán hlasovací formulář. V tomto formuláři budou uvedeni všichni kandidáti, kteří zaslali platné kandidatury do 8.11.2020 na infomail Fanklubu.

Kandidatury jsou zveřejněny zde na webu v sekci VOLBY 2020.

Aby volby byly platné, je zapotřebí, aby se zúčastnilo hlasování alespoň 20% všech plnoletých členů Fanklub Kabát z.s.  Proto vás prosíme, abyste se hlasování zúčastnili.