Přátelé, fanklubáci, tak jak už jistě mnozí z vás zaregistrovali,…

Přátelé, fanklubáci, tak jak už jistě mnozí z vás zaregistrovali, na výroční členské schůzi 28.11.2015 v restauraci Na Blbým místě v Praze došlo k nějakým změnám. Jednak bylo projednáno doplnění nových Stanov fanklubu, které musí být dle novely Občanského zákoníku předloženy rejstříkovému soudu, dále byly odsouhlaseny další administrativní věci – to si všechno budete moci přečíst v zápise z členské schůze, který už máme hotový a bude vyvěšen tady na webu stejně tak jako nové stanovy. Bylo zvoleno nové vedení ve složení Maše, Míša, Sharka, JuraCerv, @ndy. Tímto chceme poděkovat vedení starému za hromadu práce, kterou pro fanklub za léta odvedlo, za kupu starostí, které s vedením takového spolku souvisí a museli se s nimi vypořádat a za všechen volný čas, který fanklubu věnovali.
Hlavním úkolem teď pro nové vedení je zápis k rejstříkovému soudu, aby fanklub dál fungoval podle platné legislativy, tj. novely Občanského zákoníku. Veškeré dokumenty máme připraveny, musí být ověřeny platnými podpisy a potom hurá na soud.
Další věci kolem fanklubu, které s činností souvisí budeme postupně řešit. Jedná se o účetnictví, uvítací balíčky, účty fanklubu … Jsme v kontaktu nové vedení a staré vedení a postupně na tom v rámci časových možností pracujeme.

A aby úvodník nebyl jen o byrokracii, tak všem, kteří maj to štěstí a jdou na koncík do O2 nebo do SONO Brno nebo na obojí, přejeme zase super zážitek, který s tou naší kapelou je vlastně vždycky zaručený. Co se týká případných akcí fanklubu s kapelou na těchto dvou koncertech, tak sledujte kecárnu.