Blog

Přátelé, kamarádi, schválně a vědomě nepoužiji své obligátní Ahoj, zdravím….

Přátelé, kamarádi,

schválně a vědomě nepoužiji své obligátní Ahoj, zdravím. Nastává totiž nejočekávanější měsíc v celém letošním roce a proto i já chci začít nějak jinak, abych zvláštnost měsíce září nějak podtrhla.
Prázdniny jsou za námi. Někdo zažil irský hody, někdo se toulal s líným Bobem a starou Lou, někdo jel na sever, někdo skončil v bahně, někdo možná ve folsomský věznici… ale všechny dohromady nás ještě čeká ta největší centryfuga a hudební orgie. Kdo sleduje pravidelně dění kolem Kabátů, už ví, že se jedná o tři megapecky.
Tou první je účast vítězů naší půlroční soutěže na zvukové zkoušce před koncertem a setkání tváří v tvář s kapelou. Vzhledem k tomu, že soutěž vyhráli děním protřelí Kabátníci, nebude to až takový šok. Myslím pro kapelu.
Druhou peckou je megasraz FK na akci Vypijeme Džbán od 11. do 13. září. Kdo si ještě nezarezervoval místo v kempu nebo nenahlásil datum příjezdu, má skutečně poslední šanci. Dáváme vám ještě jeden den. Na srazu bude slavnostní předání certifikátu Znalec Kabátů pro všechny účastníky Půlroční soutěže, kteří splnili stanovený minimální počet bodů.
A pak už to přijde… Třetí a největší megapecka. Píše se den 12. září a my se budeme davem více než 40 tisíc fanoušků prodírat do první lajny. Pokusíme se tam prostě protlačit, protože jak už kapela sama prohlásila, „přece nebude čumět na cizí ksichty“ . Ale známe to všichni, slibem nezarmoutíš.
Taky se tak těšíte na těch posledních pár vteřin, kdy se pódium setmí, nastane nejdřív dlouhé ticho, pak se začne ozývat dunění, objeví se siluety pěti chlapů….
A pak už si jen s nostalgií budeme broukat „Máš to už za sebou“… Ale to je ještě dlouhých 13 dní. Zatím se ještě pořád máme na co těšit.

Takže ahoj, zdravím, uvidíme se 12. září v kotli na Vypichu. Za sebe můžu slíbit, že tam budu.

PS: Aktuální informace ohledně předprodeje lístků najdete na www.kabat.cz

No Comments

Post a Comment