Předání výtěžku z aukce Dětskému domovu Tisá, č.p. 280, Ústecký…

Předání výtěžku z aukce Dětskému domovu Tisá, č.p. 280, Ústecký kraj.
Dne 22.9.2017 se uskutečnilo předání výtěžku aukce předmětů kapely KABÁT, kterou fanklub uskutečnil na svém facebooku v červenci až srpnu 2017. Výtěžek ve výši 30.829 Kč byl dětskému domovu zaslán na účet a symbolický šek – certifikát byl předán osobně. Děkujeme Milanovi a Hurvymu a jeho synkovi, že si udělali čas a na předání dorazili, přesně na minutu, jak slíbil Milan. Na místě už byla děvčata Šárka, Věrka, Alča, Markét, Mašle a předání točil Daniel. Pan ředitel nám vyprávěl, jak dětský domov funguje, jaké jsou strasti ale také radosti s tím, zabezpečit chod takového domova. Líčil různé historky, které při nelehké práci s „odloženými“ dětmi zažívají. Všichni jsme si prohlédli celý areál a v herně v hlavní budově proběhlo za účasti většiny dětí a strýců a tet předání symbolického šeku. Děti ani nedutaly, když jsme jim líčily, jak kapela věnovala předměty, pak proběhla aukce a peníze jsme darovaly jim. Dostaly od Milana plakáty a na oplátku řekly, které songy od KABÁTu znají. Pak jsme udělali společnou fotku na zahradě a rozloučili jsme se. Pan ředitel řekl, že peníze použije na lyžařský zájezd, kdy děti, které lyžují pojedou na týden do Krkonoš. Všem zúčastněným z kapely a z fanklubu předal pan ředitel pěkné výrobky dětí – obrázky malované speciální technikou a keramické ozdoby na zeď. Na mě zbyla ryba, kterou když viděl Milan, tak jí hned vyčenžoval za svého opeřence. Ještě jednou díky Milanovi a Hurvymu a taky holkám, že si udělaly čas a některé z daleka na předání dorazily.