Blog

Příběh jedné fotky …

…aneb Pepa, Kabát, rock a muzikály, jak to jde dohromady.

Jana M. 10.06. 2011 v 18:22 ( kecárna kabati.cz):
Dobrý den, prosim vás, nevíte někdo, dá se pan Vojtek zastihnout někde po představení? Poprosit ho o podpis a společnou fotografii? Vy, co jste se s ním už setkali, museli jste něco pro to udělat?

Jak jsem se dostala k divadlu?
Kvůli škole jsem před půl rokem potřebovala navštívit divadlo a vybrala jsem si muzikál Kat Mydlář. Bylo to pro mě úplně něco nového. Samozřejmě jsem se do divadel a muzikálů rázem, lidově řečeno, „zbláznila“. A taky do herců. Pak už to bylo jedno za druhým… Kat Mydlář, Děti ráje, Baron Prášil, Dracula a teď Tři mušketýři.

Jak jsem přišla na Pepu?
Díky muzikálu Angelika. Neviděla jsem ho naživo, jen z DVD, ale i přesto mě Pepa, coby Joffrey de Peyrac, okouzlil. Nejdříve jsem z toho měla strach, protože je to rocker a já rockovou muziku moc nemusím (i tak si ráda pouštím Kabáty), ale strašně mile mě jeho výstup překvapil. Jeho hlas byl neuvěřitelný. Zajisté jsem se do Pepy ihned „zamilovala“- jako Angelika do Peyraca.
Postupně jsem se začala dívat i na různé rozhovory, reportáže či talkshow a nevěřila jsem svým očím. Byl zábavný, inteligentní a usměvavý. Pořád se smál.To se mi na něm líbilo…

Co mě vedlo k setkání?
Hlavně to, že jsem chtěla Pepu potkat osobně.Znala jsem ho jen z těch talkshow. Pro něj setkat se s fanoušky určitě neznamená tolik, co pro nás. Především pro mě.Je to zážitek na celý život.A jak sama říkám, když jsem ho uviděla, jak přichází ke mně, byly to ty nejkrásnější chvíle mého života.Pak jsem mu předala kytku, poprosila o dva podpisy a vyfotila jsem se s ním.Když mě vzal kolem ramen, říkala jsem si, at‘ tahle chvíle neskončí. Opravdu je to moc milý člověk a supr chlap. (Prosím tento úryvek vemte s humorem)…

Jak mě napadlo napsat na web kabati.cz ?
Tento typ jsem dostala na stránkách Daniela Hůlky.Neslibovala jsem si od toho mnoho, ale jsem ráda, že jsem to zkusila .A vydařilo se.Děkuji Vám…

Jak se mi líbilo představení?
Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet, nechtěla jsem znát příběh dopředu a role Pepy, Athos, byla víc než vydařená. Celou dobu jsem mu držela palce (ovšem, že i těm ostatním) a celkové představení bylo nad mé očekávání. Muzika Michala Davida je vždy ta nejlepší.

A jaký názor mám na Kabáty nyní?
Předtím jsem se tvrdé muziky bála, ale teď ? Kabát je nejlepší česká skupina a právem. Jsou opravdu výborní. Ty fanoušky si zasloužej.

Jana M.

(Společná fotografie je v sekci ostatní -fanoušci na kabati.cz a vznikla 11.6.2011 v Divadle Hybernia po představení Tři Mušketýři)

No Comments

Post a Comment