Sraz Fanklubu Domousnice-Jinolice 28.-30.5.2010

Čau lidi ! Dne 28.5.2010 jsem vyrazil cca v 11:00 z Chebu směrem Plzeň-Hlavní nádraží-Domousnice-Jinolice. Kolem poledne jsem v Plzni na Hlavním nádraží naložil Jakuba Černého (K!II3R) a společně vyrazili na sraz Fanklubu Kabát do Domousnic. Navigace nás vedla spolehlivě a kolem 15.hodiny jsme dorazili do Domousnic. Jarda Rys alias žízenˇ nás skvěle po telefonu navedl do restaurace U Faltů. Za nedlouho se objevil Jarda Sobota s Maruškou. Zabředli jsme do rozhovoru a po silné dešťové průtrži dorazil zbytek žízní a evita s Pavlem alias kačabou. Netrvalo dlouho a společně jsme se vydali na cestu do autocampu v Jinolicích. Tady jsme byli mile překvapeni jak žízenˇ má všechno zařízené, okamžitě jsme měli klíče od chatek a šli se ubytovat, poté jsme všichni společně vyrazili do bistra, kde jsme měli rezervaci a obsluha nás již očekávala. Během družné zábavy dorazila další členka Fanklubu Zdeňka Karenová alias MÍMA. Spát jsme všichni šli v pozdních nočních resp. brzkých ranních hodinách. V sobotu jsme po nezbytné ranní hygieně, kávě a v nejednom případě i doplnění potřebných tekutin očekávali příjezd dalších členů Fanklubu. Postupně dorazili duby, Janinka s Krakenem, čumák s dětmi a psem a Evča s Radimem a Kamčou. Žízenˇspolečně s macikem připravili hudební produkci, která se jak jinak sestávala výhradně z pecek Kabátů. Všichni členové potom zasedli ke „kulatému“ stolu a jali se schůzovat. Po tomto nezáživném aktu si všichni přítomní rádi zasoutěžili v hodu pivním sudem o hodnotné ceny, které dodali opět žízně(vstupenky na Rockfest do Terchové, CD kapely Kabát a nosiče na pivo). Soutěž byla rozdělena do 3 kategorií a to: ženy,dorost, chlapi, první 3 v každé v kategorii obdrželi věcnou cenu a diplom. Bohužel kompletní výsledky si již nepamatuji, ale vím, že v dorostu zvítězila Kamča před dcerou čumáka Andreou, v kategorii ženy zvítězila evita před MÍMOU a Janinkou, v kategorii chlapi zvítězil čumák před kačabou a Jirkou(žízní). Po této soutěži pokračovala volná zábava a dobrovolné sledování výsledků voleb v místním bistru. Janinka společně s Maruškou uvařili z dovezených ingrediencí naprosto luxusní buřtguláš, kterým spolehlivě zaplnili hladové žaludky všech účastníků srazu. Ve večerních hodinách se společnými silami podpálil táborák, mimochodem dřevo na něj opět dodali žízně v čele s Jardou Rysem(žízenˇ), a zábava opět pokračovala do pozdních nočních resp. brzkých ranních hodin. V neděli ráno se macik s K!II3Rem jako první, následováni postupně ostatními členy FK, vydali směrem k domovům. Na závěr tohoto reportu bych ještě jednou moc rád za všechny zúčastněné poděkoval všem žízním, ale hlavně pak Jardovi Rysovi, který tuto akci organizoval na úkor návštěvy své rodiny, která očekává narození 1.fanklubátka,za naprosto skvělou organizaci celého srazu. Přátelé byla to SKVĚLÁ PRÁCE !!!!