Tak jsme všichni z prázdnin doma :) Dokonce i Milan…

Tak jsme všichni z prázdnin doma 🙂
Dokonce i Milan … 🙂 Dneska, tj. 8.9.2017 jsem asistovala fotografu Danielu Camerovi při focení kapely ve zkušebně v Teplicích. Kluci byli dobře naladěný a nástroje měli taky skvěle naladěný … Pepa hlasivky. Na focení se vyfikli a jako vždycky jim to seklo… Focení bylo napínavý, protože novou technikou … kluci byli vlastně pokusní králíci, ale snášeli to výtečně. Možná se někdo z nich zúčastní předání výtěžku aukce fanklubu dětskému domovu, což by bylo skvělý, hlavně pro děti v domově – dotkni se hvězd :). Hurvy slíbil, že věnuje další blány použité, tak jestli se tak stane, můžete se těšit na soutěže o ně. Fotka dnes pořízená bude v rockovém kalendáři Daniela Camery pro rok 2018. Naši kluci tam budou ve společnosti dalších rockových stálic, ať už známějších nebo míň známých. Až bude kalendář hotový, napíšu sem cenu a bude ho možné objednat.
Kapela zdraví fanklub a pilně zkouší, aby turné nemělo chybu. Set list jsem z nich nepáčila…kdo si počká, ten se dočká. Slyšela jsem odzkoušet 5 pecek, ale už jsem zapomněla, který to byly … hlava děravá, je hlava děravá :).
Tak zatím … Mašle