Blog

Zdarky, tak Vás všechny zdravím v měsíci říjen. Jsem ráda,…

Zdarky,
tak Vás všechny zdravím v měsíci říjen. Jsem ráda, že jsme všichni (snad!) přežili léto no a je tady zase podzim.
Největší letošní událost roku máme úspěšně za sebou. Myslím, že ke koncertu netřeba už moc dodávat, snad jen to, že to bylo samozřejmě víc než skvělý, všichni jsme si to užili, pořádně zapařili, poznali další skvělý lidi a doufám, že se k nám i další přidali. Pro mě osobně skončil trochu netradičně, ale stálo to za to!
Na podzim mívaj často lidi depky, ale ty nám tady ve fanklubu rozhodně nehrozí! Čeká nás toho totiž spousta…
Většina z vás už obdržela dotazníky se zvídavými otázkami. Váš názor nás totiž hodně zajímá. Jsme zvědaví, co nám napíšete, vždyť fanklub děláme hlavně pro Vás! A už teď je Vám asi jasný, že fanklub není jen o kapele a setkávání s ní, ale taky o lidech v něm.
A co nás čeká v posledním čtvrtletí tohohle roku? Pokud vše půjde, tak jak má, tak si možná ještě letos naši fotbalisti zahrají se slušným mančaftem. Takže hlasivky na fandění mít neustále v pozoru.
Taky nám běží soutěž Hledáme dvojníky Kabátů. První dvojníci se nám již přihlásili a pokud se ve vašem okolí pohybuje někdo podobný členům kapely, tak sem s ním! Zatím na to ale máte ještě dost času..
Rozhodně nás čeká letos jedna velká oslava. Nevíte co? Přece budem slavit první výročí našeho fanklubu!
A s klukama se rozhodně ještě všichni uvidíme, půjdeme jim totiž osobně fandit před státní operu v Praze. Loni se akce povedla a všem se líbila, takže proč si ji nezopakovat?
Nakonec Vám ještě můžu prozradit, že v nejbližší době se chystá setkání vedení s kapelou, kde budem chystat další akce a soutěže, abysme se pobavili úplně všichni bez rozdílu. Takže kujme pikle…:)
Zkrátka a dobře podzim bude pro nás všechny barevnej tak moc, že depky nemaj šanci! Budeme soutěžit, pařit a možná i trochu sportovat, protože takový posilování je zatraceně důležitý, kor když dostaneme velkou žízeň!
No a závěr letošního roku? Na ten myslím nikdo nezapomene…:), ale o tom zase někdy až příště.

No Comments

Post a Comment