Ahoj všem,

udělat úvodní slovo ve stanovený čas a s patřičně zajímavým obsahem, není žádná legrace, obzvlášť v době, kdy je přetlak a zrovna moc „to neklouzne“. Nač to zastírat, kdo si to zkusil, sám dobře ví, o čem mluvím.
Plánované akce na předchozí měsíc se nám měkce přehouply do listopadu a kdoví, zda se nám nesklouznou ještě dál. Mám na mysli tolik očekávané návštěvy ve studiu pro vítěze špalkiády a pro dvojníky kapely.Taková situace klidu nepřidá, ale co dělat, když s tím nejde nic dělat:-).

Odložená oslava Jířiných (Klářiných) narozenin se taky trochu vymkla, ale některým věcem neporučíš.
Takže jsme si udělali radost alespoň na srazíku v podzimní Praze, kde jsem nachytali inspiraci pro možný dárek kapele a zamluvili jsme prostor, kde nás 27.11. rádi uvidí a budou o nás pečovat až do rána bílého při vyhlášení českých slavíků. Je to sice „Na blbým místě“, ale nebude to o nic „blbější“ než kdykoli před tím, takže nebude ani vadit, kdyby snad Kabát žádného ptáka nezískal.

Tím chci naznačit, co naznačit, chci řvát a bít na poplach! Hlasovat budeme samozřejmě ze všech dostupných i hůře dostupných telefonů až do 21.11.a v nominaci zkrátka věříme!

Měsíc listopad ale otevře mimořádná členská schůze 6.11., kde se mimo jiné dohodnem, co s koncem roku, komu jaký dárek, a také za co, nadělíme :-) :-) :-).

V polovině měsíce opět přineseme něco aktuálního o stavu desky a snad nejhorší je očekávání pozvání do studia. Doufáme, že aktérům to nebude kolidovat s nějakou ještě důležitější akcí a že to zmáknem tak, aby se tam dostali fakt všichni.Tam se také rozhodne o vánočním setkání a ještě o jedné akcičce s kapelou, kterou bych zatím nezveřejňovala a necháme si ji jako překvapení.

Jak jste si jistě všimli, komunikaci s kapelou ohledně finálních prací na nové desce jsme silně omezili.Po dohodě si voláme jednou za dva týdny. Musím říci, že nasazení kapely je vysoké a tomu odpovídá i patřičná nervozita.Nutno připomenout, že fanklub není tak dlouho na světě a situaci kolem tvorby nové desky ještě nikdo z nás nezažil. A když si vzpomenu na jedno z vyprávění z počátků fanklubu, kdy nám manželka Milana Špalka Pavla vypodobňovala rodinnou atmosféru kolem vzniku textů a nísledně nahrávání každé nové desky, řeknu vám, byl to docela masakr hraničící s domácím terorem. Takže bych řekla, že "hlavní terorista" se zatím docela krotí a vůči svým fandům je ohleduplnější než vůči své vlastní rodině, protože s námi aspoň mluví.

Chci vás všechny uklidnit, kapela pracuje a i když se naše poslední komunikace smrskla do jediné věty: "Pokračujem, dáme vědět!", věříme, že to PUDE!:-).
Zatím se ale ani neodvážíme Vás zvát na společný vánoční večer s kapelou kdekoli a věřte, že to není z důvodů naší neschopnosti nebo lenosti. Chytrému napověz...a hloupého kopni, že? Nebo naopak?

Co se mne týká, posílám jim denně aspoň co nejvíc pozitivní energie, kterou v sobě v těchto podzimních dnech najdu a po přečtení kecárny dokážu vydolovat. Ať tu práci zvládnou ke spokojenosti nás všech. Víc neumím.

A vy všichni, například účastníci špalkiády, jste taky odvedli kus dobré práce například tím, že vaše texty se staly aspoň malou inspirací. Všem takovým díky a co dodat? Snad jen ...a jedeme dál!

P.S. není to tak dlouho, co jsme se na kecárně bavili mimo přání a pozdravů také o tom, že spolupracovat s vedením na akcích, posílat nápady a pomáhat vytvářet vše ve fanklubu, tedy i úvodníky, může kdokoli. Každý přece něco umíme, když chceme, že?

Mějte pěkný podzim a těšte se z maličkostí. Po nich obvykle přicházívá i něco velkého.