Zdravím všechny a teď hlavně Slováky! Je nám líto, ale zatím se nám nepodařilo založit slibovaný slovenský účet. Máme to z Česka opravdu dost daleko, abychom k vám jeli jen kvůli založení účtu. Připomínám, že jde o to, abychom neplatili zbytečně bankovní poplatek ve výši 150,- Kč za každou příchozí platbu, to znamená za každých vašich 150,- Kč mínus 150,- Kč, takže nakonec nula:-)))

Vy Slováci, co nemáte ještě zaplacený roční příspěvek na letošek, neplaťte ho na ten český, vydržte a máte-li chuť, pomozte. Hledáme někoho, kdo by se stal naší „prodlouženou rukou“ a pomohl nám založit účet pro fanklub Kabát na Slovensku.

Na dálku jsme s Míšou vytipovali pár účtů, které by mohly splňovat naše požadavky co nelacinějšího vedení účtu. Od někoho ze Slovenska bychom teď potřebovali, aby došel nebo spíš dojel na pobočku vybrané banky, my mu pošleme originál pověření, že může jednat za fanklub a on by měl za úkol zjistit detaily, podmínky založení, co je ještě od fanklubu potřeba, výhody, nevýhody atd. Pak bychom získané informace konzultovali, vybrali bychom vyhovující banku a její produkt a pak by byla potřeba ještě jedna návštěva k samotnému založení. Víme, že to není snadné a že je na to potřeba čas, ale nechceme vás už nechat dál čekat. Jen prostě potřebujeme aktivní pomoc někoho z vás.

Na závěr: Míša vytvořila seznam slovenských členů, kteří budou moci na webovky i po 31. březnu 2015, i když nebudou mít poplatek ještě na účtu. Takže žádnou paniku, prosím a dejte hlavy dohromady, kdo by nám chtěl pomoci, budeme moc rádi, když nebudeme muset jet teď rychle na Slovensko zrovna kvůli účtu. Zatím díky a ahoj.

P.S. Sorry, že tento úvodník není zábavný. Pokud tedy někdy nějaký zábavný byl! Taky bych raději napsala něco nového třeba k singlu a tak. Ale bohužel zatím nic nového nevím a veselé velikonoce sem tahat nebudu:-))) Tak snad v dubnu to bude veselejší, vydržte a těšte se na blížící se turné.