Blog

Ahoj. Zdravím a vítám vás v červnu. Tak jsem si…

Ahoj. Zdravím a vítám vás v červnu.
Tak jsem si vzala k ruce svůj diář. A už to začíná:
1.června: Mezinárodní den dětí. Ve fanklubu ho oslaví 36 našich členů, kteří ještě nepřekročili onu magickou hranici dospělosti. Tak všechno nejlepší, doroste! Snad kapela náležitě ocení, jak se jim tady staráme o další generaci fanoušků….
5.června: Vypukne zatím největší akce, kterou náš fanklub zatím pořádal. FanKlub Kabát Team sehraje v Košťanech u Teplic své historicky první fotbalové utkání proti Kabátovic jedenáctce. Celou akci dáváme dohromady, pilujeme, zlepšujeme, vylepšujeme a chvilkami všechno rušíme už od zimy. Tohle prostě musí klapnout, i kdyby čert na koze jel. Kdo se nezúčastní, přijde fakt o hodně. Ten den bude mimo jiné náš fanklub oficiálně pokřtěn, a to jak kapelou, tak šampaňským. Kabáti od nás taky dostanou dárek ke svým dvacetinám. To teda uviděj něco, co ještě neviděli, přátelé…
6.června: Na Streamu. cz vyjde video s názvem Jak se dělá – fanklub. Tímto si dovolujeme vás pozvat k jejímu shlédnutí. Mimo nás účinkuje i Tomáš Krulich.
12.-14.června: Votvírák. Jeden z prvních letních festů. Plánujeme tam jeden z dalších neoficiálních srazů fanklubu. Přijďte všichni, bude sranda… Škoda, že tam nehrají naši kluci (pánové doufám prominou ono poněkud důvěrnější oslovení).
20.června.: Tři vítězové naší soutěže s fanklubem divadel Hybernia a Broadway se zúčastní od 14 hodin představení Drákula s Josefem Vojtkem v hlavní roli.
21.června: Konečně nám začne léto, i když to zatím podle počasí moc nevypadá.
26.-27.června: Topfest v Novém Mestě nad Váhom. Tady si konečně po dlouhé zimě a ještě delším jaru užijeme Kabáty naživo. Plánujeme tam i setkání kapely s fanoušky. Snad se k tomu kapela nepostaví čelem (vzad).
30.června: A máme tady závěr školního roku, předávání vysvědčení a hlavně uzávěrku naší Půlroční soutěže Den s Kabátem. 12 z vás, pravověrných Kabátníků, se s kapelou setká tváří v tvář přímo v předvečer jejich po čertech velkého koncertu.

Do toho máme v kapele dvoje narozeniny a jeden svátek…. Plánujeme soutěž s Uruguay Cavallery, rozhovor s dalším zajímavým človíčkem (vypadá to na Hurvajze, ale pšššt!). Takže nevím, jak vy, ale já se ani v červnu ve fanklubu rozhodně nudit nebudu. Zkrátka a dobře: nejsme jenom kýč a hlavně jen neztratit směr.

No Comments

Post a Comment