Akce aukce Bylo nebylo, členka fanklubu Liška vymyslela a uskutečnila…

Akce aukce
Bylo nebylo, členka fanklubu Liška vymyslela a uskutečnila výrobu šátku a kravaty, kterou členové kapely podepsali barvou na látku. A protože tyhle dva kousky jsou pořád k dispozici a myslím, že jejich účel byl charitativní, tj. udělat aukci a výtěžek věnovat na nějakou dobrou věc, tak to uděláme. Aby aukce byla rozmanitější a tudíž výtěžek bohatší, tak jsme oslovili kapelu, jestli by do aukce nedali nějaký další předměty s podpisy. Předběžný domlouvání proběhlo s Milanem někdy v zimě a teď se to doladilo. Kapela souhlasí, aby aukce proběhla na fejsbuku a bylo domluveno, aby vytěžek byl věnován dětskému domovu na Teplicku, výběr nechají na nás. Vyvolávací ceny předmětů nechají taky na nás, jen u jednoho doporučili výši vyvolávačky. Dnes jsem byla věci od nich vyzvednou ve zkušebně v Modřanech a jejich fotky dám do fotogalerie. Bližší informace budeme přidávat postupně. Ve zkušebně jsem s kapelou strávila skoro 2,5 hodiny. Teda nejdřív asi hodinu a půl jen s Otou, Pepou, zvukařem, fotografem Danielem. Zbytek kapely seděl v autě v zácpě na D8, byli ve spojení s Otou telefonem a chvílema to vypadalo, že se v autě poperou o cigarety. Ale dorazili do zkušebny a všechny věci do aukce, mohly být podepsány všema členama kapely. Do aukce tedy půjdou tyhle věci: kravata a šátek z dílny Lišky, kytara s podpisy kluků a vlastnoručním logem KABÁT od Milana, kšiltovka Oty s podpisem, kšiltovka Dole v dole s podpisem Toma, Hurvajzovo použitá protrhnutá blána (protržená při zkoušce 8.6.) s podpisy kapely, Hurvajzovo paličky s podpisem, potom věci z e shopu – dvd DPDN s podpisy, tričko dámské vel. L s podpisy, plakáty s podpisy. Kluci byli všichni ve výborný náladě a už se těší na Legendy. Ota si postěžoval, že bilej digitál dýlej už teď vyrábí v nový verzi, bez displeje a byl z toho teda docela rozladěnej :). Kapela zdraví celý fanklub.