Blog

FANKLUB KABÁT, z.s. na svém FACEBOOKOVÉM PROFILU vyhlásil dne 24.6.2018…

FANKLUB KABÁT, z.s. na svém FACEBOOKOVÉM PROFILU vyhlásil dne 24.6.2018 Aukci předmětů darovaných a podepsaných členy kapely KABÁT. Aukci pořádáme na podporu naší mladičké členky NATÁLIE ŠVECOVÉ, jejíž smutný příběh si můžete přečíst zde:

Eva a Nati Švecovy, maminka s dcerou, které neměly nikoho, než jedna druhou. Báječné ženy, skvělé kamarádky a veliké fanynky kapely Kabát. V roce 2012 vstoupily do Fanklubu Kabát.
Bohužel, tyhle milé dámy postihla krutá rána osudu, když maminka Eva těžce onemocněla. Přes velký boj a přes veškerou snahu lékařů nakonec Natiina maminka zlé nemoci podlehla. A tak Nati, ač ještě téměř dítě, zůstala na světě sama. Naštěstí se jí ujala kamarádka její maminky a ona nemusela do dětského domova.
Nati je opravdu hodné a úžasné děvče, je moc chytrá a chodí druhým rokem na gymnázium. Po maturitě by ráda studovala na vysoké škole. Mimo studium ji zajímá hudba a učí se hrát na kytaru.
Proto se Fanklub Kabát z.s. rozhodl Nati finančně podpořit, aby mohla v klidu dostudovat a připravit se na své budoucí povolání.
Z tohoto důvodu pořádáme Aukci předmětů podepsaných kapelou Kabát či jednotlivými členy kapely. Mezi předměty jsou i osobní dary členů kapely, kterým také není osud Nati lhostejný. Pevně věříme, že ani vám není osud NATI lhostejný a že budete „pilně“ dražit předměty z aukce.
Předem všem děkujeme za podporu.
Za Fanklub Kabát z.s. vedení fk Janinka

Komentáře: 3 713

Post a Comment