Report z přátelského fotbalového utkání K11 v Tachově 21.5.2010

Čau lidi, podávám velice krátký report z pátečního utkání Kabátovic11 vs. FC Tachov-Stará garda.
Do Tachova jsem dorazil něco málo po 15. hodině, na stadionu už na mě čekal Jarda Rys alias žízenˇ. Při krátkém pokecu, doplněném cigaretou, kávou a pivem jsme zjistili, že vedení FK Tachov je značně překvapeno z návštěvy členů FanKlubu Kabát. Tohoto jsme bystře využili a nenávratně si zapůjčili kousek provázku k připevnění transparentu Fanklubu. Žízenˇ byl pro připevnění transparentu Rock Klubu Žízeň skvěle vybaven. Když jsme transparenty připevnili, vyrazil macík za funkcionářem FC Tachov a po společné dohodě tento funkcionář zaslal evitě do mailu plakát k navštívenému utkání, evita na oplátku zaslala přihlášku do FK. Po 16. hodině dorazil na stadion Permonik99 následován potenciálním novým členem FK Honzou. Zanedlouho za nimi dorazila překvapivě a nečekaně i skupinka dalších členů FK a to ve složení: Monika, Terka, amatis, KOCOUR, IvaJakl, new-rikitan a Honza Tesák (abych byl přesný, Honza vlastně už členem není).
Kolem 17. hodiny se začali sjíždět tolik očekávaní aktéři fotbalového zápasu, ale hlavně zástupci kapely. První přijel Pepé, chvilku po něm dorazila první část K11 včele s Tomášem, netrvalo dlouho a přijel zbytek členů fotbalového týmu vedený Otou, následovaný Entým, Humusem a spol. Po krátkém focení s fanoušky se tito hráči odebrali kabin, aby se připravili na zápas. Přesně v 18:00 začal tolik očekávaný fotbalový mač. Všichni hráči K11 se poctivě střídali na hřišti a skóre utěšeně narůstalo na obou stranách. Autory všech gólů za K11 si bohužel nepamatuji, já tydýt si nedělal poznámky, ale vím, že gól dával Ota, jak slíbil Mácovi, Pepa, Humus (2x), K. Rada a další, celkově se ukazatel skóre zastavil na smírném výsledku 8:8, poté následovaly penalty, jejichž exekutory byly mimo další členy K11 také např. Pepa, Ota, K.Rada, Humus, ale dokonce i Tomáš, který důstojně zastupoval trenéra K11 Hurvajze, jenž se akce tentokrát neúčastnil.
Po skončení zápasu, se část FK ve složení macík, žízenˇ,Permoník99 a Honza vydala na Sycherák, samozřejmě se souhlasem Oty, kde netrpělivě očekávala příjezd K11. Zábava tak pokračovala na dvou frontách tedy v Tachově na hřišti a na penzionu K.Rady na Sycheráku.
Akce končila v brzkých ranních hodinách a následně po krátkém odpočinku se účastníci postupně rozjížděli k domovům v očekávání tvrdé hokejové bitvy semifinále MS v hokeji, která jak už všichni víme, dopadla skvěle, stejně jako výše zmiňované setkání členů FK se zástupci kapely a členy K11.