Blog

Rok se rokem sešel a po roce jsou tu zas…

Rok se rokem sešel a po roce jsou tu zas Vánoce. Panečku, uteklo to stejně rychle, jako koncert Kabátu. Nový placky jsme se letos sice nedočkali, ale není všechno na věky, jako v době pravěký.

Velectěné publikum prosím račte dál, malinko se ohlédneme, co nám ten rok dal. Hned v únoru jsme táhli rovnou cestou na Nouzov. Do studia jsme se nakonec nepodívali, ale v přilehlé restauraci U Spalů jsme si užili přítomnosti Hurvajse, Tomáše i Oty.

Pak jsme „prudili“ kapelu i stage managera Filipa Obdržálka na zvukovkách, při jarním turné s Big Bandem a vrcholem této záležitosti byl open air koncert v Teplicích, kde fanklub získal od Radka Havlíčka tři akreditace na focení pod pódiem.

Užili jsme si letní festivaly a na tom posledním, v Mladé Boleslavi jsme na výroční schůzi fanklubu doplnili vedení o nové členy.

Koncem listopadu jsme, jako každoročně, vyrazili ke Státní Opeře Praha, podpořit kapelu před vyhlašováním výsledků ankety Český slavík Mattoni. Jirka „Kabát“ Adámek zde při této příležitosti převzal z rukou Milana Špalka cenu za vítězství v soutěži „Největší fanoušek Kabátu. Tou cenou byl osobní půllitr samotného mistra.

Sluší se na tomto místě poděkovat kapele i managementu za vstřícnost a trpělivost, kterou s námi po celý rok měli. Nezbývá, než doufat, že i v příštím roce nás poctí stejnou přízní a nevezmou na nás ebenový hole.

Zkrátka… …kdyby mi ten Kabát někdo z lásky dal, všude bych ho tahal, všude bych ho bral…

A tak i když Svět je cirkusovej stan a člověk jako klaun mastí za špekem špek, aby moh Pán Bůh smíchy řvát, já vám všem přeji krásné Vánoce a všeobecnou pohodu a do toho následujícího roku z pekla štěstí a pár trumfů v rukávu, zdraví pevný jak železný dráty a ať jenom pro vás hvězdy vyjdou…

No Comments

Post a Comment