Vítejte ve dvanáctém měsíci jedenáctého roku. Ano, je to tak,…

Vítejte ve dvanáctém měsíci jedenáctého roku. Ano, je to tak, jako by spadl z nebe. Oslava třetího narození našeho fanklubu byla skutečně ,,velkolepá“. Stěžejní akcí měsíce listopad byla nepochybně autogramiáda v Praze a předávání Slavíků. Vše v jeden den, na téměř stejném místě. Jak jsem již psal – dokonale jsem si to užil. Koneckonců si atmosféru můžete částečně vychutnat na fotoklipu od Lukyfanky(ho).

No a co nás čeká v již započatém měsíci? Tak předně jako milovník historie bych upozornil na svátek Vratislava, tedy prvního českého krále z rodu Přemyslovců. Pro nás je ale daleko důležitější 45. narození Milana Špalka, které slavíme zrovna dnes (10. 12. 2011). Samozřejmě nás čekají Vánoce a Silvestr. A právě při tomto období můžete soutěžit. (no, fakt!).
S Danem jsme dali dohromady takovou rychlo-foto soutěž. Tématem je: Nový rok v Kabátu. O co jde? Zachyťte fotoaparátem, mobilem atd. vaše prožití Vánoc a Nového roku s Kabátem. Fantazii se meze nekladou! Pokud máte profil na FCB, tak můžete tyto fotky nahrávat na Zeď této stránky: Fanklulb Kabát a počet ,,lajknutí“ rozhodne, kdo podle lidí prožil Vánoce ,,nejkabátovnějc“. Pokud profil nemáte, není problém zaslat foto na můj mail. Prosím nezapomeňte připsat v obou případech vaší přezdívku zde a nějaký popis situace. Doufám, že se zúčastníte. A výhra? Copak je nad ,,dobrý pocit z dobře vykonané práce“? 🙂

Po Novém roce zhruba v únoru se bude konat otvíračka klubu Kabát. S lidmi, co ho dělají jsem v kontaktu, takže o premiéru nepříjdem. 🙂 To je ale dlouho před námi.
Na závěr všem přeji šťastné a veselé Vánoce a hezký Nový rok. TAK JDEM, PROČ NE!!!